Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a kérésem, hogy a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kérésem, hogy a volt férjem felé?

Figyelt kérdés
Elváltunk három év házasság után, kilenc éve voltunk együtt, van egy közös fiunk aki öt éves. Nehezen engedtem el azt, hogy a férjem mostani nője is legyen a gyerekemmel a láthatás során, de ebbe már beletörődtem. Mostanában viszont a kisfiam mondogatja hogy ha pl vacsit csinálok neki, akkor csináljam úgy ahogy Kata (most csak írtam egy nevet a férjem nőjének, nem ez a valódi). Mert Kata felvágja katonákra mert Kata ha sütit csinál akkor állatfigurás lesz a falat. Teljesen ártatlanul mondta szegény kisfiam, mikor elé raktam a vacsit, ő még nem érti ezt, csak tetszett neki, hogy katonás és figurás a kaja, nekem pedig annyira rosszul esett :( Tudom, hogy nem kéne magamra vennem, de úgy érzem, le akar körözni. Először a férjem, most meg a fiam... Megkértem a volt férjem, hogy Kata legyenszíves úgy csinálni ezeket, ahogy én szoktam, mert azt is szerette a fiam! De a férjem szerint, ha már ennyire tetszik a gyereknek, akkor inkább nekem kéne kipróbálnom ezeket, nem pedig fordítva. Kinek van az igaza? Nem lehetne felém is mutatni némi empátiát?
2021. okt. 10. 14:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Jelen esetben a volt férjednek van igaza. Ha a gyereknek tetszik valami, akkor miért nem a kedvében akarsz járni ahelyett, hogy a másikkal ellenségeskednél.


Ha Katát holnap elüti a villamos, és a gyerek még mindig állatfigurás sütit szeretne, mert az tetszik neki, akkor mire fogod fogni?

2021. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Erdekes ez az anyákban.


En pont forditva vagyok. Ha a gyerekemnek örömet okoznak az nekem is öröm es nem rivalázást szul bennem.


En csak mondanam neki hogy Kata ugy szokta en igy az embefek kulonbozők. Vagy max en is katonáznék neki.



Nálunk az elso ilyen az volt mikor mama jött babalátogatoba hozzánk. Egyszeru kis szivacslabdas jatekot jatszott mama vele de a kicsi ugy kacagott hogy en még úgy a saját babámat soha mégcsak nem is hallottam nevetni...

Kint a konyhaban engem csak mergetetlen szeretet erzessel toltott el az, hogy más hogy megkacagtatja a gyerekem:)

Hogy a gyermek a vilagbol innen is onnan is szeretetet pozitiv visszajelzest kap. Nem csak tolem hanem másoktol is.

Es ez egy gyerek fejlodesehez hogy pozitiv vilagképe alakuljon ki a tudatalattiba is beleég. Hogy a vilag pozitiv es jo es öröm volt megszuletni is.


Ha a párom nője venné a faradtságot a gyerekemhez en csak megkoszonnem.

2021. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kicsinyes! Nyilván be akar vágódni a gyereknél, nem kell vele versenyezned. Nyilván nálatok is megvan, ami számára csak úgy jó, ahogy te csinálod.
2021. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
*mérhetetlen
2021. okt. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%

Hát...

Az új nő nem csak a volt fèrjednek tudott újat mutatni


( magas labda ,bocs )

2021. okt. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Persze hogy be akar vágódni. A férjemnél már sikerült...

Soha nem éreztem így. Ha valaki örömet szerzett a fiamnak, azzal engem is boldoggá tett. Mama, papa, nagynéni, oviban, bárhol. Nem zavart. De ez a helyzet zavar. Én vagyok az anyja, az apja meg apja. Kész ennyi. Neki nem kell jópofiskodnia hanem csinálja úgy, ahogy én szoktam mert én vagyok az anyja!

2021. okt. 10. 14:59
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Eljon az ido amikor inkabb örülsz majd annak hogy terhet vesz át rolad.:)most kicsit önző vagy, de ez elmulik majd.
2021. okt. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb mint egy gyerekkinzo mostoha.hidd el.
2021. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el sokkal jobb ez, mint hogy nem szereti a gyereked.

Vagy katonázz, formázz neki, vagy magyarázd el neki, hogy te ilyet tudsz és ezt is szívből készítetted.

2021. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Aha. Szóval ne csináljon neki jópofa katonákat meg figurás sütit, mert az jobb, mint amit te csinálsz. Nehogy a gyerek ott jól érezze magát. Iszonyat kicsinyes vagy. Szedd össze magad. Szerintem te is érzed, hogy itt most te nem tudsz valamin túllépni és a gyerek felhasználásával akarod megbosszulni. Ha ő finomabb sütit süt, mint te, akkor kötelessége elrontani? Vagy hogy gondolod...?
2021. okt. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!