Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendetlen és nemtörödő anyósék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendetlen és nemtörödő anyósék?

Figyelt kérdés

A jelenlegi párommal 4 éve vagyunk együtt. Köztünk minden a legjobban halad, már tervezzük az összeköltözést (ez eddig anyagi problémák miatt nem volt lehetséges, mivel én egyetemre jártam).

Ő egy kicsivel szerényebb anyagi körülmények között élő családból származik, de nem ez a probléma. Ami számomra nagyon zavaró az a rendetlenség ami általában náluk van.Van amikor napokig áll a mosatlan edény az asztalon, mindenhol szét vannak dobálva a ruhák, kádban nagy hajcsomok stb. Az apja egész nap csak gép előtt ül, nem dolgozik.

Kb ő a kakukktojas a családban,már 16 éves kora óra dolgozik, hogy segíthessen a szüleinek és fizesse a húga egyetemét,mivel a szülei nem engedhetik meg maguknak.

Ezen kívül nagyon kedvesek a szülei, de tudom hogy nem lesz valami jó kapcsolatom velük emiatt és a szüleim egyáltalán nem akarnak átmenni vagy találkozni velük. A barátommal semmi bajuk,kedvelik öt, viszont amennyire lehet kerülik a családját.

Lehet így jövője a kapcsolatunknak ha a szerelem megvan közöttünk?



2021. okt. 10. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Persze,a ti életetek rendben van.Míg látogatóba mentek addig összeszorítod a fogad,és jó pofát vágsz...ennyi.

Max. ha tényleg komoly köztetek akkor számolj azzal hogy a nagyszülők majd édesgetnék az unokájukat is..aki a te gyereked is egyben..és szeretnék hogy sok időt töltsön nálunk...adott esetben a kupiban.És az jobban fog téged zavarni,mert a gyereked lesz a minden,és az első...azt nehezebben fogod viselni,mint a mostani felállást.

2021. okt. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Hogyan hatna ez ki a ti kapcsolatokra? Én anyósomék is rendeltelenebbek mint ami nekem oké, de semmiben nem befolyásolja ez a mi életünket. Mikor náluk vagyunk pár havonta, akkor alaposan megvizsgálom a tányért meg az evőeszközöket, hogy tiszta-e és ennyi. Gondolom nem náluk terveztek összeköltözni.
2021. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen családból *emeltem ki* a jelenlegi párom. Szeretjük egymást és ez a legfontosabb. Az hogy az ő szüleik milyenek, engem az nem érdekel. Évente vagy két évente megyünk látogatni őket. Én vagyok a férfi!
2021. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!