Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A diáklányok miért tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A diáklányok miért tudnak könnyebben megszerezni egy tanár urat, mint a fiú egy tanárnőt?

Figyelt kérdés

Én ismerek olyan diáklányt, aki volt már együtt tanárral.Azt mondta, nagyon jó volt.Adott egyfajta adrenalint az,hogy illegális, meg ott volt a lebukás veszélye is,ami még tovább növelte az intenzitást.


Az iskolánkban van egy csinos, fiatal tanárnő és szingli.Szeretném én is átélni azt, hogy milyen az ember tanárjával.


Viszont, ez "visszafele" vagyis diákfiú-tanárnő, nem szokott működni.A diáklány-tanár úr a gyakoribb.


2021. okt. 10. 17:52
1 2
 1/20 anonim válasza:
0%
Szerintem szokott így is sok kaland lenni, egy tanárnő egy fiatalabb diákkal szívesen átéli az elvesztett fiatalságát.
2021. okt. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem igazán politikai kérdés.
2021. okt. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

A nők a férfiakat szeretik, azért.


A férfiakból meg van jó sok olyan, aki azért nyúl vissza a kislányokhoz, mert van egy ilyen nagylány vagyok, de még nincs sok eszem időszak, és hát azoknak nincsen semmi elvárása, már azzal lehet nekik villantani, hogy fúú egy idősebb pasi, mindegy milyen gyökér. Ellentétben a saját korosztályába tartozó nőknél, akikkel a semmivel semmire se megy.

2021. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 molnarmarcell21 ***** válasza:
45%
Mert egy ilyen patriarchális társadalomban élünk, ahol jelenleg a fiatal nő/lány és a macsó férfi túl van szexualizálva, ezért az utóbbi állandó dugáskényszerben van és az előbbi felé van irányítva.
2021. okt. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%
Mert termékenységet, fittséget tekintve (aminek megfelelően fajunk szexualitása kialakult) a fiatal nő 20 körül van a csúcson, a fiatal férfi meg inkább 30 felé. És akárhogy vernyognak a #3/#4-hez hasonlók, túl mélyen van huzalozva ez az emberi DNS-ben, hogy kulturális hatásra csak úgy kivesszen. Szóval egy fiatal tanárnő sokkal kevesebb vonzót talál akár egy jó vágású végzős fiúban, mint a fiatal tanár úr egy végzős lányban.
2021. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Sunshinedoll ***** válasza:
79%
Mert a férfiak hajlamosabbak visszaélni hatalmi pozíciójukkal, illetve a férfiak hajlamosabbak fetisizálni a fiatal lányokat, mint a nők a fiatal fiúkat.
2021. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
#6 a fiatal nők mindig nagyon vonzók és népszerűek lesznek, dolgozd fel
2021. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

5

tapasztalatból beszélsz? te is egy tanár úr vagy, aki meghágta valamelyik hallgatóját?

2021. okt. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%
#8 elég rövid ideig tanítottam, de addig sem volt viszonyom senkivel. amúgy egy pillanatig sem mondtam, hogy helyes a dolog, csak próbáltam a miértjét megvilágítani, hogy már a puszta fantáziák szintjén is miért annyira fehér holló a tanárnő-diákfiú felállás.
2021. okt. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47%

9

de volt, hogy fantáziáltál vmelyik hallgatónőről, akit tanítottál?

2021. okt. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!