Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lehet egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lehet egy olyan lánnyal ismerkedni, akinek 15-18 éves kora között volt vagy 20 barátja?

Figyelt kérdés

Azt nem tudom, hogy mennyivel feküdt le, én 15 éves korától 18 éves koráig ismertem és annyit tudok, hogy nagyon sok barátja volt…

Heti szinten szakított az egyikkel és jött össze a másikkal, de sokszor régiekkel is kibékült.

És már 15 éves korában is tett utalást arra, hogy lefekszik a barátaival.

Én akkor voltam 18, és még szűz voltam és nálam is próbálkozott, de akkor elutasítottam…

Viszont attól még, hogy akkora az éppen aktuális barátjával szexeltek is, még nem biztos hogy mindenki mással is.

De mondjuk nekem mindig az volt az megérzésem, hogy igen…


Most 23 éves vagyok, 2-3 éve nem hallottam erről a csajról, Ő most 20 éves és egy egyetemre járunk és belementem hogy bejelöljön egy közösségi oldalon.


Nem tudom, hogy miért, de nekem mindig is tetszett. Igen, ennek ellenére utasítottam el…

Nem csak külsőre tetszett, de valamennyire érzelmileg is vonzódtam hozzá, sőt úgy még inkább és ahhoz képest komoly szinten hogy amúgy sosem voltunk barátok, csak ismerősök.


Nem tudom, hogy miért…


Viszont már elfelejtettem, de most ahogy újra találkoztam vele, érdekes érzés fogott el, érzelmi flashback.


Nem tudom, hogy még “ribis” e, mint régen, pont ez a kérdésem lényege…

Szerintetek aki régen ennyire könnyűvérű volt, az megváltozhatott?


Például ha be próbálkoznék nála komoly kapcsolattal és összejönne, akkor létezhet e hogy minden jól megy?


Vagy az ilyen csajok nem tudnak hosszabb ideig megmaradni egy monogám kapcsolatban?

Esetleg hűtlenkedésre is kell számítani egy ilyen lánynál?


Előre is köszi!



2021. okt. 11. 08:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
78%
Azért 15 éves kora után elég sokat változik az ember. 23 évesen nyilván érettebb gondolkozása van mint 15 évesen. Lehet változott lehet nem. Csak akkor derül ki ha ismerkedni kezdtek.
2021. okt. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
80%
Az elottem levonek igaza van. Ennyi ido alatt mindenki nagyon sokat valtozhat. Nem fogsz valaszt kapni a kerdesedre, ha csak nem ismered meg igazan. Amugy meg ha meg se probalod, csak azon fogsz orlodni, hogy mi lett volna ha? Kezdj el vele beszelgetni, ismered meg aztan a tobbit majd latod.
2021. okt. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
26%

Nekem biztos, hogy nem kene.

Ha te el tudod képzelni magadat vele, akkor csináld. De szerintem te sem tudod. Most gondold el, olyan szájjal akarsz majd meghitten csókolózni, amelyikbe már előtted 20 másik csávó belelőtte a tárat? Olyan csajt akarsz barátnődként, akiben már 20 másik srácnak a farka járt?

Ha neked ez rendben van, akkor hajrá.

Szerintem undorító.

2021. okt. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
68%
#3 nem mindegy, hogy egy vagy 20? Mi ebben az undorító?
2021. okt. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
16%

Bírom ezeket a kommenteket:D

Nagyon sokat változhatott, mit érdekel téged az a múlt stb stb. Valaki hadd döntse már el milyen értékek alapján választ társat:D

Akkor igazából ti minek kérdeztek bármit is a másikról? Miért érdekel a végzettsége vagy a munkaköre? Miért érdekel, hogy milyen a kapcsolata akárkivel is vagy hogy milyen volt?

2021. okt. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
7%
4-es, nem, nem mindegy. Én egy komoly kapcsolat esetén elvárom, hogy a szex az egy meghitt, belsőséges esemény legyen. Na most szerinted mennyire tartja a szexet ilyennek az a 20 éves csaj, aki már 20 pasinak korábban széttette a lábait? Semennyire. Úgyhogy nekem biztos nem kéne.
2021. okt. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
91%
6: na es te hany emberbe tetted bele elotte a farkad? remelem, egybe sem, hogy ilyen nagy mellennyel beszelsz.
2021. okt. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
83%

Mindenkinek joga van az elvárásaihoz, leundorítozni valakit viszont már kevésbé, csak azért mert más döntéseket hozott, mint ami a te értékrendedbe belefér. Vagyis tedd nyugodtan, de téged minősít, nem az illetőt akire mondod.


Én a 20-as éveimben éltem szabadabb életmódot a szexualitás terén, de utána megállapodtam és nem mentem félre sosem, eddig legalábbis de nem is tervezem. Pont azért mert már megtapasztaltam amit megakartam és nem vonzanak már ezek a kalandok. Szóval változhat az ember, a kérdés, hogy fel akarja e adni ezt az életmódot vagy folytatni még.

2021. okt. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

A csaj most 20 éves én vagyok 23.


Igazából csak 2 év telt el amióta nem láttuk egymást…


Még 18 évesen is olyan volt mint 15 évesen, most nem tudom milyen.


Én egyáltalán nem gondolom undorítónak azért, mert sok pasival volt.


A probléma igazából az ezzel az egésszel, hogy engem érzelmileg nagyon megviselne, ha valaki megcsalna, annak ellenére is hogy én nem ítélem el azokat akik hűtlenkednek, mert tapasztalataim szerint ez nekik sem jó és nem teszi Őket sem boldoggá, sőt…

De mindig távol tartottam magamat az olyan nőktől akiket nem tartottam maximálisan megbízhatónak, mert sebezhető vagyok.


Nekem 5 év alatt (és összesen) 2 kapcsolatom volt, mindkettő komoly volt…


Ebből jön a mások probléma:

Attól is félek, hogy komplexusos lennék egy olyan lánnyal, aki már sok és mindenféle pasival szexelt, mert az esély arra hogy én vagyok a legjobb, az elenyésző…

2021. okt. 11. 10:34
 10/37 anonim ***** válasza:
89%
De ez a lány szeretne tőled bármit is? Lehet feleslegesen aggódsz, mert nem is akarna tőled semmi komolyat.
2021. okt. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!