Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyar fiúk! Ti járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar fiúk! Ti járnátok félig roma lánnyal, amennyiben heteroszexuálisok vagytok? Magyar Lányok Ti járnátok félig roma fiúval, vagyha leszbikusok vagytok lánnyal??

Figyelt kérdés

Én lány vagyok!

19 éves!

Mozgássérült!

Enyhe értelmi fogyatékos!



2021. okt. 14. 02:24
A kérdező szavazást indított:
Járnék vele!
Nem járnék, mert magyar gyereket szeretnék
Társadalmi ellentétek vannak, ezért nem
Szülő ellenezte, de jártam vele
Szülők elfogadók, nincs baj
Ha nem normális viselkedesű, de tetszik lehet megprobálnád megvaltoztatni
Nem foglalkozok ilyenekkel
VADAK, NEM LEHETNE ATNEVELNI
Nem sok értelme lenne az életemnek egy szocializalatlan mellett
Mivel rosszabb a demográfiai, ezért inkább több magyart szeretnék, hogy nemzetunk tovább éljen
27 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Olyan válasz miért nincs, hogy ha értelmes, helyes, normális, akkor igen, de egyéb esetben NEM?
2021. okt. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A járnék vele is elég,(mert ilyenkor persze, hogy a normálisabb rétegre gondoltam)
2021. okt. 14. 02:30
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A "normálisABB" réteg nekem édeskevés. Nem normálisabb, hanem teljesen normális, sőt, kifejezetten csak akkor kellene, ha kiemelkedően vonzó, tanult, rendes, de ha meg ezek megvannak, akkor teljesen mindegy a származása, mert ugyanilyen "feltételekkel" jönnél össze 100% magyarral is.
2021. okt. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát igen csak, akkor kell valaki ha nagyon tanult

-Na ez pont nem igaz

-Én enyhe értelmi fogyatékos vagyok

2021. okt. 14. 02:38
 5/11 anonim válasza:
12%
Volt már 2 full roma származású rib*ncom, b@szásra igen csak jók voltak...
2021. okt. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Egyszer láttam a tanárképző fősulinál felszállni egy kosztumös kis roma lányt, látszott, hogy oda jár tanulni, mert tele volt jegyzettel. Felszállt mellette egy csapat feher lány is, viháncoltak, infantilisen viselkedtek, úgy öltöztek, mint a tini ribik, pedig 20 évesek elmúltak már. A roma lány meg fullos volt, kiskosztüm, csinos, makulátlan, halvány smink, csillogó haj, értelmes tekintet. Egyértelmű, hogy a roma lányt választottam volna.


Szóval, ha egy nett lányról van szó, aki okos, értelmes, akkor persze. Ha a családja se lepukkant, akkor meg főnyeremény.

2021. okt. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a szexuális beállítottságnak a származáshoz?
2021. okt. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

A helyi cigány közösség vezetőjének fia próbálkozott nálam. Nem is tudtam hogy cigány, ránézésre nem mondaná meg senki. Művelt is, szépen beszél, egyetemre járt, stb..jól is néz ki, szép arcú.

Na de akkor is cigány, más kultúra. Nem is tévedtem vele kapcsolatban, mert a barátnőjét fűvel-fával csalta. A csaj nem beszélhetett pasikkal, otthon volt, várta a 'zurát, ő meg nagyban csajozott. Náluk ez teljesen elfogadott.

2021. okt. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Hát igen csak, akkor kell valaki ha nagyon tanult


-Na ez pont nem igaz


-Én enyhe értelmi fogyatékos vagyok"

De ez pont igaz, nézz már rá erre a kérdésedre ember:D

2021. okt. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kicsim ezt nem azért kérdeztem, csak kíváncsi voltam rá
2021. okt. 14. 13:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!