Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha az egyiknek nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha az egyiknek nagyobb egzisztenciája van a másiknál melyik a jellemzőbb, a kevesebb keresetű lehúzza a szintjére vagy a magasabb keresetű felviszi a partnerét?

Figyelt kérdés
Lehet olyan magasfokú, mély szeretetet kialakítani, hogy a kevesebbet kereső eredményesebb életet érjen el? Vagy inkább az jellemző, hogy szeretet ide vagy oda az alacsonyabb keresetű mindig lehúzza?

2021. okt. 14. 07:24
A kérdező szavazást indított:
Jobban kereső felviszi a szintjére
Rosszabbul kereső lehúzza a szintjére
17 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
A ferfi az aki lehuzza a not. Ha csoro a ferfu, akkor nem akarha hogy a no tobbre vigye, igy kontrollalhatja. Ha gazdag a ferfi, szinten lent tartja a not, nehogy lelephessen, elvegyek tole a not, uralkodhasson. Nők meg sajnos alkalmazkodnak. Ha fazdag volt a csaj, szegeny lesz, ha meg szegeny volt, akkor se jut elorebb, mert ha akarna, majd letori
2021. okt. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

1

Ez baromság! Főiskolán ismertem meg a férjemet! Én pultoztam éjszaka, és epphogy ki tudtam fizetni az albit, meg a koltsegeimet, ő viszont olyan csaladból származott, ahol a csapból is a pénz folyt, de szószerint! Ahogy komolyodott a kapcsolatunk, már nem engedte, h ilyen helyen dolgozzak, fizette a tandíjamat, mindent! A csaladja is örömmel elfogadott! Amikor házasságra kerult a sor, akkor egyetlen kérésük volt: házassági szerződés! De az sem undorito módón, korrekt dolgok voltak benne, pl a ház ahol lakunk, hiába ők adták rá a pénzt, válás esetén maradhatok ott a gyerekekkel, amennyiben születik gyerek!

(Született 2ő is 😊) Szóval amit irsz, hülyeség! Raadásul okos Nő, nem engedi, hogy lehúzzák

2021. okt. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Multkor egyik barátommal beszélgettünk erről a témáról, neki az a véleménye, hogy törvényszerű az, hogy a rosszabbul kereső mindig lehúzza a másikat a szintjére, ezzel vitáztam vele, mert szerintem nem így van, de nem tudtam meggyőzni. Abban hiszek, hogy ez inkább a két ember hozzáállásától függ. Amit az első válaszoló írt az akkor igaz, hogyha a férfi irigy a nő teljesítményére, mert olyan nevelést kapott ahol olyan mintát adtak át neki, ahol a nő a kiszolgáltatott, ezért neki kell jól keresnie, autóval, lakással rendelkeznie, amikor egy olyan helyzetbe ahol a nő sikeresebb, akkor nem tud örülni a sikerének, inkább lehúzza.
2021. okt. 14. 07:55
 4/15 anonim ***** válasza:
#2: sajnos nagyon sok esetben az van, amit az #1 írt.
2021. okt. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nincs erre szabaly, akad egyikre, masikra is pelda. azert aktalaban ha az egyik csak azert keres keveset, mert meg tanul vagy nagyon palyakezdo, akkor siman fel tudja magat tornaszni kesobb magasabb szintre.

ha valaki lusta, erdektelen, nem erdekli a munka es a masiknak meg csak azert van sok penze, mert a csaladja penzes vagy beleultettek egy vallalkozasba, de amugy onerobol semmit sem tett, akkor lehuzhatja ot is a masik a szintjere.

nincs erre szabaly.

2021. okt. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű kérdés mekkora a külömbség
2021. okt. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Attól függ. Nálunk párom jobban el mint amire képes lenne, de engem meg már nem érdekel a munka nincsenek ötleteim mert nincs kivel megbeszelni nincs kivel örülni a sikernek. Szóval bealltunk egy közép szintre
2021. okt. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Eleg jo egzisztenciam van, eddig csak parszor fordult elo hogy ugymond lehuzott volna a parom de inkabb az a jellemzo hogy en emelem fel oket. Persze nem arra kell gondolni hogy magan repulo meg miegymas, hanem inkabb a kis dolgok pld nem az olcsot kell venni a boltban hanem azt ami jo/jobban szeretunk...
2021. okt. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ovónő vagyok, a férjem fejlesztő programozó!

Nem gondolom, hogy attol, hogy 5-6x többet keres nálam, "lehúznám"

2021. okt. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy a pár hozzáállásán múlik. Nálunk hiába keresek jelentősen kevesebbet, mint a férjem, közös kassza van, így mondhatni inkább ő húz fel a saját szintjére, mert nyilván több mindent megengedhetünk magunknak (vagy hát én megengedhetek magamnak így), mintha csak az én fizetésem lenne, vagy ő is csak ennyit keresne. De el tudom képzelni, hogy ha olyan a kapcsolati dinamika, hogy nem vállalják be a közös kasszát meg nem akar a többet kereső fél többet beleadni a jólétbe (simán megértem ezt is egyébként, és elhiszem, ha valakinek ez a jó), akkor őt a kevesebbet kereső fél anyagi helyzete lehúzza, mert hiszen ha szigorúan mindent 50-50% fizetnek, akkor azt nagyon meghatározza a kisebb bevétel mértéke.
2021. okt. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!