Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarba is jött tőlem, miattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarba is jött tőlem, miattam. Hogyhogy kaptam tőle egy ilyen üzenetet?

Figyelt kérdés

Tízen éve ismerjük egymást, lassan elvileg kollégák is leszünk mivel váltottam munkát. Tegnap találkoztunk, miután el mentem(hagytam dolgozni tovább) írt egy üzenetet amire nem is számítottam. Csinos voltam és nagyon cuki, aranyos,es zavarba is jött. Nagyon jól esett ez, de mi úgy vagyunk mint haverok, ismerősök. Vagy most ezzel másra is szeretne utalni? Ő 33 én 29n.


Az idióta, bunkó, kotozkodo válaszokra nem tartok igényt a normális segítséget köszönöm előre is!


2021. okt. 14. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Bejössz neki.
2021. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bepróbálkozott
2021. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!