Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan női parfüm srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan női parfüm srácok, amitől oda és vissza vagytok?

Figyelt kérdés
2021. okt. 15. 02:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én pasim bevadult a parfümömtől hogy szerinte ffi ösztönre hat, nekem nem is tetszett pedig maga a parfum de kaptam es elkezdtem fujkálni magamra vegyesen.


Egyik a zöld nike, másik a fekete opium.

2021. okt. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A sötétzöld nike
2021. okt. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor használok Shalimart, azt már többször kaptam meg, hogy jó az illata, leginkább férfiaktól. Viszont Baccaratra nő és férfi is állított meg, megdicsérni az illatot. Én is így tudtam meg, megállítottam egy nőt, olyan jó volt az illata.


Ami személy szerint engem beindít az az Armani Sí illata, az eredeti. Mikor rajtam van, mindig úgy érzem magam, mint valami szexistennő. Valahogy nagyon passzolunk, de elég elcsépelt, régebben sokakon lehetett érezni.


A guccinak is van egy jó illata, ilyen arany bumszli üvegben van, az is nagyon kellemes. A womens secretnek is az aranysárga p betűs verziója, ami szintén téli.


A niket nem ismerem, de megkeresem:) Köszi a posztot

2021. okt. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam 2 YSL illatot dicsertek meg tobben, egyik a Cinéma, a masik a Manifesto.
2021. okt. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Van, punciszag!
2021. okt. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Cloé
2021. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki bőrén más illat érvényesül. Menj be egy drogériába és teszteld le a csuklódon.

Nem tudunk ebben sokat segíteni. Pl. az én kedvenc illatom,amit dícsérnek rajtam, a kolléganőm bőrén kimondottan büdös. Ennyi!

2021. okt. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gyula1971 válasza:

Nina Ricci-L-air du temps.

[link]

2021. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
#8 viccelsz??? Az a világ legbüdösebb parfümje :D
2021. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
Van, de sajna nem tudom a nevét.
2021. okt. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!