Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha valakit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha valakit egy veled töltött este után, pár napra rá megtalálnál egy társkeresőn, ahol detto a te jellemzőidet írja le magáról és akit keres címszó alatt is, személyiséget illetően?

Figyelt kérdés
Ha nem állítok határokat, akkor szerintem meg is kaphatta volna a testem, agyondicsérte a külsőm, úgy tűnt, hogy megértjük egymást, csak utána egyszerűen nem válaszolt, de arra jó voltam neki, hogy kihasználjon annyira, hogy végigtapogasson...

2021. okt. 16. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tennék. Levonnám a tanulságot és elfelejtenem, letörölném mindenhonnan.
2021. okt. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Meglepődnék az tuti. Elgondolkodnék rajta, hogy akkor én miért nem kellettem neki, ha leírása alapján én kellek neki? 🤔
2021. okt. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Először ahogy a kettes írta, elgondolkodnék. Utána 2 opció van. Ha meg vagyok elégedve magammal, az életemmel, akkor vállat vonok, hogy végülis mindegy, nem egymás kerestük. Ha nem vagyok teljesen elégedett magammal, akkor elgondolkodom, miben kéne fejlődnöm, és elindulok afelé.
2021. okt. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkoznék azon, hogy egyáltalán jó-e az önismeretem. Mást nem.
2021. okt. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy leírás és a valóság két külön dolog.

Velem is volt olyan, hogy a srác minden olyan tulajdonsagot elmondott, hogy mi kell neki, azt megis pofara estem.

2021. okt. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!