Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap teljesen véletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap teljesen véletlen ossze futottam az egyik exemmel, ő volt életem szerelme. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lassan 10 éve lett vége. Egy nálam idősebb nő vette el tőlem, de nagyon rövid ideig voltak ők együtt. Tegnap be ültünk két ismerősömmel meg ittunk egy egy koktélt, nem is igazán figyeltem az embereket. Egyszer csak ki szúrtam. Mióta szét mentünk nem is láttam egyáltalán pedig egy városban élünk. Hirtelen egyszer csak azon kaptam magam, hogy nézem, próbáltam nem feltűnően és nem rá koncentrálni. Ki mentünk egyszer rá gyújtani, beszélgettünk egyszer csak azt vettem észre (szerintem) pont nézett és mikor még fordultam el fordult. Biztos észre vett ő is ha már én is.... Annyira rosz volt látni, meg köszönni se köszöntünk egymásnak. Tegnap este akkora késztetés éreztem, hogy írjak neki de nem. Pont pár nappal előtte nem tudom miért ő jutott eszembe. Erre tegnap este ott ült ő is... Ilyenkor mit csináljak? Hagyjam el engedni igaz? N28
2021. okt. 17. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Mit mit??! Menj éld tovább az életed,mintahogy ő teszi,le sem szar!!!
2021. okt. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Para, hogy 10 év alatt nem voltál képes továbblépni az exeden. Én ezen dolgoznék a helyedben.
2021. okt. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Mégis mit akarnál csinálni? Láthatóan nem érdekled, lehet, hogy meg se ismert már. 10 év után tényleg ideje lenne elengedni.
2021. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy nem tettem túl magam rajta... Előbb Ertelmezd! A bunkó idióta, kozltozko válaszokra nem tartok igényt!!!lapozz ha nem tudsz normálisan válaszolni, mellesleg szerintem nem kötelező!!
2021. okt. 17. 12:52
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Áruld már el, ha nem te írtad volna ki, mit válaszolnál egy ilyen kérdésre? Komolyan érdekel!
2021. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Ha túl tetted volna rajta magad akkor nem kavart volna fel és ez a kérdés még se született volna, nem gondolod?


Amúgy engedd el. Ha akart volna valamit akkor már keresett volna. 10 év eltelt már...

2021. okt. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

"Egy nálam idősebb nő vette el tőlem,"

Senki nem vette el tőled. Ilyen nincs, mint ahogyan gyereket sem pasinak szülsz, hanem tőle. Ment a pasas önszántából a másik nőhöz. Nem tartottak pisztolyt a fejéhez. Nem volt kényszerítve semmire, hanem az ő döntése volt.

2021. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%
Senki nem kötözködött, te vetítesz. Én annyit írtam, nagyon nincs rendben, ha a 10 évvel ezelőtti pasiddal való véletlen összefutás így felzaklat. Normál esetben ilyenkor az ember max kicsit megilletődik, felidéz pár emléket, aztán lapoz és szarik az exre továbbra is. Ezért írtam, hogy nálad viszont jelzésértékű, hogy ezen ennyire kattogsz.
2021. okt. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%

Teljesen normális, ha egy 10 évvel ezelőtti szerelmeddel való találkozás felzaklat. Aki azt írja nem, az nem volt szerelmes.


Pláne ha téged dobtak, akkor tök érthető. Én nemrég megláttam egy exem képét linkedinen, és felkavart, izgatott lettem, előtört pár régi érzelem, pedig szerelmes sem voltam, csak szerettem nagyon és én szakítottam vele. Mosolyra húzódott a szám, amint megláttam, pedig nem szeretnék vele kapcsolatot, de jajj, az az exem, hogy szerettem a fejét:)

Egyszerűen csak izgalmas volt látni 8 év után, hirtelen beugrott pár dolog és érdekes is volt látni, ahogy megöregedett és visszaemlékeztem pár dologra. Egyedül azok nem hatnak meg, akiket nem kedvelek, vagy érdektelenek voltak már kapcsolatnál is, csak bírtam, de semmi extra. Ilyen is volt, egyszerűen ránéztem "jé ez a Viktor" aztán fél órával később már semmi sem volt.


Aki azt mondja bajod van, annak vagy idióták az exei, vagy nem szerettek senkit igazán mélyen.

2021. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
#10 te már csak ismered mindenki szerelmi életét, nem?
2021. okt. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!