Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleőrült valaki is abba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Only a man kérdése:

Beleőrült valaki is abba, hogy sikertelen a szerelembe?

Figyelt kérdés

Van barátnőm, de még sincs. Tudom hülyén hangzik a gondolat, már 8. hónapja vagyunk együtt, távkapcsolat, stb. Az elejétől kezdve nem volt egy ragaszkodó típus.

Soha nem is éreztem azt a nagy kötődést tőle. És már több mint egy hónapja alig-alig keres, mert megszületett a kis tesója.

16 éves lányról van szó, én kicsit több mint 20 vagyok.

Tudom, mondanátok, hogy előttem az élet, keressek mást, de úgy érzem megőrültem.


2021. okt. 18. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit korai megőrülni, ez szinte csak egy tiniszerelem. Tudom, nem ezt akarod olvasni, de: Ennek reszeltek, lépj tovább és ne távkapcsolattal indítsd a következő kapcsolatodat, ha lehet.
2021. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Én örülnék egy ilyennek is, nincs rád akaszkodva, ez a legjobb :D
2021. okt. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy együtt egy 16 évessel. Ő még agyilag, érzelmileg nem tart ott, mint a huszonévesek többsége. Teljesen külön világ, külön problémák
2021. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát azért én szeretem ha valaki rám akaszkodik, és kimutatja, hogy egy picit is rajong értem. Keresni keres napi szinten, de az a pár szó az semmi.
2021. okt. 18. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ő keres, az a kánaán, ha nem keresne az lenne gáz.
2021. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy csak pár szóra keres. Na mindegy, nem számít.
2021. okt. 18. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Én lassan nem megőrülök, hanem lelkiekben leteszek a párkapcsolat gondolatáról. Nem volt senkim és úgy tűnik, mostanában nem is lesz.

Nem a reményt adom fel, csak szimplán már nem keresem a másik felet, hogy hátha összejön. Ha a helyzet adja magát, úgy egyértelmű, de máshogy nem.

21/F

2021. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!