Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utána barátkoznának de miért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utána barátkoznának de miért, minek?

Figyelt kérdés

Nem az első eset, elutasítok egy férfit, utána a barátom akar maradni.

Minek? Semmi esélye és nem is lesz. Mert egy nő nem gondolja meg magát ha valakit egyszer elutasít az később se fog kelleni neki. Manapság egy nő már igényes és külső alapján választ, kell hogy működjön a kémia és legyen szikra!

Elegem van már a sok barátkozós férfiból aki naivan hisz a semmiben a végén meg besértődik és a nő lesz a rohadtszemét mert mégsem jött össze velük hanem olyannal aki bejön neki.


2021. okt. 18. 19:19
 1/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
90%
Na, ezért szeretem férfiként hallani, ha nem működhet valakivel. Mert akkor nem raboljuk egymás idejét. :))) Nem tudok a többiek nevében nyilatkozni, de szerintem az lesz, amit mondtál: Azt hiszik az érintettek, hogy KÉSŐBB lehet még valami - pedig a preferenciákat nem lehet megtagadni, ha valami kizáró ok az kizáró ok marad.
2021. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ez csak bevett duma a legyünk barátok.... :)
2021. okt. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Only a man ***** válasza:
34%
Én meg az ilyen külső mániás majmokat utálom, akiknek a mindenük a külső. :))
2021. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, túltoltad a trollkodást. Odáig hihető volt, hogy "Manapság egy nő már igényes és külső alapján választ, kell hogy működjön a kémia és legyen szikra!"

Nyilván egy nő sosem fogalmaz így. Viszont! A szikrának és a kémiának nem sok köze van a külsőhöz. Volt már kémia olyannal, aki cseppet sem volt az esetem, és volt már, hogy fizikailag semmit sem éreztem nagyon helyes pasi iránt, hiába udvarolt. A szikra, a kémia pont az a "több" ami a mögöttes tartalom.

2021. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

"kell hogy működjön a kémia és legyen szikra!"



Pucold ki a karburatort, rakj be uj gyertyat.



"A szikra, a kémia pont az a "több" ami a mögöttes tartalom"



Ja, es a keverek is legyen jo.



37F incel

2021. okt. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Felesleges volt aláírnod, a kommented alapján egyértelmű, hogy incel vagy :-)
2021. okt. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Akkor kérdem én hogy miért nem szakítasz meg vele minden kapcsolatot? Miért van az hogy előtte minden kis titkodat kiteregetted neki és most meg hirtelen látni sem akarod? Hogy van ez kedves kérdező?


Amikor a másik ember támaszt nyújtott neked és segített tanácsot adott az életed része volt ha tetszik ha nem ,most cserébe elvár egy kis figyelmet ,nem hogy puszilgasd körbe csak hogy ne tűnj el,mert ugye nem hiába segített neked,mert ha neki lesz majd segítségre szüksége ha olyan ponthoz ér akkor te hol leszel hogy segíts neki? Sehol.

Akkor most ki a hibás vagy gyerekes?

Jó ha simogatják a kis egódat ugye hogy mennyire jó csaj vagy még, de cserébe adni valamit az nem megy.

Ez alap emberi dolog lenne ha föl tudnád ezt fogni és nem megragadni ott hogy mindenkinek csak a puncikád kell mert te olyan jó bőr vagy.


Ugye ugye.Ha innét nézzük a dolgot akkor már egészen máshogyan fest a dolog.

Aki még csak helyeselné amit a kérdező mond mind papucsok vagytok ,sunyik és kétszínűek, nem meritek elmondani hogy mit éreztek csak vártok mint egy rakás szerencsétlenség és évek múlva az igaz de talán sikerül azt a lompost beakasztani ugye, és akkor erre jön a szöveg a csajtól hogy hát már mi régóta barátok vagyunk és ...... Szánalom👍

2021. okt. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
" Manapság egy nő már igényes és külső alapján választ, " Ilyet nő le nem írna, még ha igaz is. Troll kérdés, szép próbálkozás :D
2021. okt. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Legtöbb férfi egyszerre több nőnél is udvarol. Ha 10 nővel való barátság után 1 meggondolja magát, máris nyert és semmibe se került.


Hogyha nem vagy nyitott barátkozásra, intelligensen zárd le a kapcsolatot, semmi értelme felháborodni, hogy egyes emberek miért olyanok. Ahány ember, annyi féle, akitől nem akarsz semmit, lapozol tovább.

2021. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fordítva volt, hogy a csaj tényleg barát akart maradni miután elutasított. Én persze határozottan nemet mondtam. Ki a fene akarna úgy a barátja maradni, hogy közben Te oda vagy értve... Agyam eldobom az ilyeneken.
2021. okt. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!