Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kb. 35 éves matematika...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kb. 35 éves matematika vagy fizika tanárnő gondolkodása mennyivel másabb, mint az átlag nőké?

Figyelt kérdés

Ezek a nők sokkal racionálisabbak, esetleg hidegebbek, kevésbé érzelmesebbek a párkapcsolatban?


Ők nem azok a nők, akik érzelembombák?


2021. okt. 19. 12:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
86%
Érzelmek terén nincs különbség.
2021. okt. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem màsok, praktikusabbak, racionalisabbak, ferfiakkal jobban kijonnek.
2021. okt. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
17%
Nem mindenki idióta, mint abban a bűn rossz sorozatban, abban a seldonos majomságban.
2021. okt. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miről beszélsz, 3-as.
2021. okt. 19. 12:39
 5/37 anonim ***** válasza:
2%
nem tudom, miért lett lepontozva #2-es, szerintem is így van.
2021. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%
Átlag nők gondolkodása sem egyforma.
2021. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
89%
semennyivel nem masabb, nem ezen mulik. ‘atlag nok’ kozott is vannak epiteszek, formatervezok, orvosok, kemikusok.. ha mar ennyire rafixalodtal a real targyakra. mind a gimis, mind az altalanos iskolas matek es fizikai tanarnoim hisztik hangulatemberek voltak erzelmi kitoresekkel, tehat attol, hogy valakit a matek erdekel es mondjuk nem az irodalom, nem lesz erzelmek vagy habitus teren kulonleges.
2021. okt. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
23%

jajj istenem, nem attól lesztek bölcsek, hogy a legapróbb általánosítástól is úgy óvakodtok, mint ördög a tömjéntől

matek és fizikatanárnak legtöbbször racionális, reálos gondolkodású emberek mennek. aki nem ilyen, annak már középiskolásként sincsenek a szíve csücskében ezek a tárgyak (nemhogy még tanítsák is).

ettől még az érzelemviláguk persze lehet labilis

2021. okt. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
80%
Mitől lennének kevésbé érzelmesek?
2021. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
85%
Elsosorban no, masodsorban matekszakos. Ha bemesz egy tanariba nem nagyon tudnad megmondani a sok no kozul melyik milyen szakot oktat.
2021. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!