Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogyha egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyha egyre magányosabbnak érzem magam?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még semmi. Se párkapcsolatom, se szex, se csók, se puszi. Egyre cikibbnek érzem, mert senki nem fog 20+ fölött várni egy szűz kislányra. Meg egyre cikibb mondani is.

Viszont a barátnőim, barátaim kapcsolatban vannak, és akikkel együtt voltunk "párkapcsolatlanok", azok is megtalálták a párjukat. És amikor megyünk a buszhoz, akkor nyilván velük ülnek, én meg ott ülök egyedül. Az meg még gázabb, amikor odavesznek harmadiknak, ötödiknek. Mesélik, hogy hova mentek el, mit csináltak, stb. Egyre nehezebb jó pofát vágni hozzá, mert irigy vagyok rájuk emiatt.


Próbálkoztam már mindenhol, mindenkinél, de mindig a negatívat kaptam. Váltottam már stílust is, de semmi. Profilképem sincs kint, annyira levették ezek a dolgok az önbizalmamat.


2021. okt. 21. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Szűz lányt akarsz? 😳😳😳😳

Nem inkább a tini parkapcsolat reszhez akartad?

2021. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Soha se hasonlítsd magad másokhoz. Abból nem fog boldogság származni. Nem verseny ez, nem kell túlszárnyalni másokat, nem kell jópofizni csak az ő kedvükért. Próbálkozz randizással tovább mint eddig, majd jön valaki aki téged is megnyer. Én már 25 elmúltam és nekem se volt kapcsolatom. Megesik ilyen-olyan okok miatt, de ez nem ok szégyenre se kényszerre, hanem csak még több próbálkozásra, mert ha sok embert megismerünk, nagyobb esélye van annak, hogy találunk olyasvalakit, aki mellett nem csak látszatból vagyunk, hanem jól érezzük magunk, így elmúlik mellette a magányérzet.
2021. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Először valahogy az önbizalmadat kellene helyrerakni és utána párt találni és nem a párodtól várni azt, hogy ő építse az önbizalmad.


Mit gondolsz, miért nincs párod? Edz, sportolj, mozogj, tanulj, fejleszd magad, járj el szórakozni, találd meg a személyiséged.


Amíg a negativitást sugárzod és mások is látják, hogy utálod magad, addig kerülni fognak.

2021. okt. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2

De ok szégyenre.

Ha most nekem is 25 évesen lesz az első párkapcsolatom, akkor az úgy el van b.szva, mint annak a rendje. Fél évet nem fog senki várni a szexszel, fél év után már az összeköltözés rég megtörténne. És mivel kimaradtak a tini szerelmek, plusz hátrányokkal indulok a tapasztalatlanságm mellett.


#3

Én eljárok mindenhova, ismerkedek mindenkivel, már pár éve léc sincsen, mindenkinek visszaírok, aki rám ír ilyen-olyan okból kifolyólag, én is ráírok minden szívbaj nélkül másokra, de semmi.

Hogy legyen úgy önbizalmam, ha mindenki kioffol és senkinek nem kellek? + a legrondább, legigénytelenebb nő is hamarabb talál magának párt?

2021. okt. 21. 15:34
 5/12 anonim ***** válasza:

Én akibe szerelmes voltam rá vártam volna 1 évet is akár, de amúgy én általában úgy szoktam a szűz,tapasztalatlanabb, vagy sérült lányokkal, hogy nem erőltetek semmit, hanem szépen idővel egyre több dolgot csinálunk együtt, és szerintem nem csak én vagyok ilyen, vannak mások is emiatt ne aggódj.


De észre veszed ha valakinek bejössz élőben nem? velük is beszélgethetnél, vagy valami olyan hobbit csinálni amit sok férfi csinál 100% hogy valaki be fog próbálkozni

2021. okt. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

zavaros a leírás, én úgy értettem, hogy te vagy a 20+ szűz lány, ez alapján válaszolok:

1. amiket most kapsz privát üzeneteket mind töröld. Ne olyannal próbálj ismerkedni, aki mindenhol csődöt mondott és mint utolsó reménysugár, itt próbálkozik

2. törjél ki a megszokott közegből. Járjál el társaságba. Ismerkedj minél több emberrel. Ajánlom, hogy valami jó hobbit keressél ehhez.

2021. okt. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül igaz, mert nekem se írtál vissza :)
2021. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Nekem voltak kapcsolataim, sose volt gondom a pasizassal, de mégis volt egy idoszak (másfél év) amikor semmi, de semmi nem jott ossze nekem még ismerkedés sem. Vissza gondolva annyira bele voltam ebbe zuhanva, hogy semmi nincs, maganyos vagyok es ketsegbeesett, hogy valószínű mar ezért nem sikerült. Aztan jott a nyar, programok, elengedtem a dolgot es nyár végén jott is.

Szoval neked is ezt kell tenned. Teljesen elengedned a dolgot, majd lesz ami lesz, keress valami elfoglaltságot, legyel mindenre nyitott, mint eddig es jonni fog az.

2021. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ugy h leallsz velem ismerkedni :) f/28
2021. okt. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki? Cm, kg ! Tízes skálán mennyire értékelés magad kulalakra?
2021. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!