Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanátok?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyunk együtt a párommal.

Másfél éve terveztük még a közös ház vásárlást, most viszont ott tartunk, hogy el van távolodva tőlem egy ideje,és nem is fektek bele semmibe energiát,időt bármit még saját magába se.

Nekem adódott egy lehetőség, hogy házat vásároljak, nekem van pénzem rá,neki nincs igazán.

Felmerült bennem, hogy megveszem egyedül,mert igen jó ajánlat.

De félek, hogy ezzel fel is tenném azt a bizonyos pontot a részéről a kapcsolatunkra.

Szeretem őt, én vele terveznék még mindig,de így nem tudok, és nem tudom meddig várjak.

Ti mit tennétek?


2021. okt. 21. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vegyed meg! Ne hozzad magad függőségi kapcsolatba vele (közös vagyon). Nézzél körül hány válás van és mivel jár, ezt megelőzheted, ha mindig biztosítod magadat.

Neki nem kell ezen besértődni. Jöhet hozzád lakni, osztoztok a költségeken.

2021. okt. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Megvenném a házat!

Szeretője van, vagy csak elhidegult!

2021. okt. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg, bármikor jól jöhet. Ha minden jól alakul a pároddal akkor élhettek ott, vagy akár máshol is és a házat kiadod albérletbe.
2021. okt. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha neki nincs pénze, akkor eleve nem reális a közös ház vásárlás. Amennyiben párkapcsolati gondjaitok vannak, akkor eleve nem érdemes közösködni.

Le kellene ülni beszélgetni a házvásárlástól is függetlenül, hogy mi a baja, lehet, hogy ennyi volt, de az is, hogy magával van baja, lehet depressziós is.

A házat megvenném, ha van rá keret, és ott szeretné élni mindentől függetlenül.

2021. okt. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2 évvel ezelőtt is ő költözött hozzám,ezt sem élte meg jól, hogy ő nem érzi magát otthon, azóta sem nagyon bármit teszek,pedig ez albérlet.

Most ha vennék akármit is magamnak és költözzünk oda,azt még rosszabbul élné meg, már ismerem annyira.

Már beszélgettünk sokat a problémákról vásárlástól függetlenül,azt mondta, próbál újra vissza találni hozzám,de látom rajta, hogy kissé depressziós is.

Én azóta is gyűjtöm a pénzem amióta beszéltünk a közös vásárlásról(külön kasszán vagyunk), ő nem igazán, sőt,neki ezért nincs sok, és nem is igyekszik, hogy több legyen.

2021. okt. 21. 16:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Szóval rosszul esik neki, hogy ő lakik nálad és közös házat szeretne, de nincs rá pénze és még csak nem is igyekszik, hogy gyűjtsön? Így nehéz lesz. Nem várhatsz rá még 10 évet, hogy hátha addigra ő is bele tudna adni.

Beszélj vele erről, viszont ha minden szempontból megfelelő a kinézett ház, szerintem is jobb ötlet lenne inkább egyedül megvenni.

2021. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!