Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves nők! Ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők! Ismerkedéskor ha kiderül hogy a férfi albérletben lakik vagy szüleivel, akkor automatikusan kuka az illető?

Figyelt kérdés

Tehát ha nincs legalább egy lakása/háza.


F/30


2021. okt. 21. 18:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
17%

Nálam igen! (Nekem van lakasom, autóm, amiért megdolgoztam!)

Biztos van olyan nő, akinek nem fontos

2021. okt. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mert korombeli, huszonéves párt keresek és ilyen korban ha valakinek nincs családi segítsége, akkor egyáltalán nem elvárható, hogy legyen. Az viszont pozitív, ha tervben van és gyűjt rá. Nekem szerencsére volt segítségem és így van lakásom, de így sem elvárás és ha már ott tart a kapcsolat, az se zavar, ha ő költözik hozzám.
2021. okt. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
79%
te alkoholista vagy.. innentől senkit nem érdekel, hogy mid van vagy mid nincs.
2021. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
3: nem vagyok már aktív alkoholista.
2021. okt. 21. 18:51
 5/32 anonim ***** válasza:
16%

MEGTÖRTÉNT!


Kollégám ismerkedett egy nővel, és amikor elmondta a csajnak, hogy a lakás, ahol él, az csak albérlet, a nő egyből leépítette.


Azt nem tudta/nem kérdezte a kis buta, hogy a cég bérelte a srácnak, mert lent kellett dolgoznia Debrecenben és így olcsóbb volt, mint a lejárás, vagy a szálloda. Közben a srácnak meg medencés háza volt Budakeszin, ami egy elég menő hely. De a csaj nem kérdezte, a srác meg nem mondta. >:)

2021. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
95%

26 évesen ismertem meg a férjemet, a nagymamájával élt. Semmi akadályát nem láttam a kapcsolatunknak. Pénze se volt sok, ezt kapd ki!

De tísztessegesen dolgozott már akkor is, nem volt alkoholista (!), tisztelettel bánt velem, kedves volt és odaadó.

2021. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
16%

6

Igen, hat ez szep es jo, csak az a baj, hogy a penztelenseg magyon hamar felorli, es megmergezi az erzelmeket....hiába van harmonia, szeretet, ha nem telik a számlákra, kajára, minősegi szorakozasra

2021. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
70%
#7. Miután összejöttünk, elvégzett egy egyetemet, lett nyelvvizsgája is. Megvártam, mellette voltam, most szépen élünk, én is tanulok. Van egy gyerekünk is.
2021. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekek mi van itt,mesemaraton?
2021. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
92%
Huszonévesen a legtöbben otthon laknak vagy albérletben élnek és van barátnőjük.
2021. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!