Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor kinek kéne felvetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor kinek kéne felvetni másik időpontot ismerkedés során? Többi lent.

Figyelt kérdés

Előre is elnézést a hülye kérdésért, abszolút nincs rutinom netes ismerkedés során.

Szóval beszélek egy társkeresőn egy sráccal már egy ideje, jól kijövünk. Kérdezte egy pár napja, hogy nincs-e kedvem x nap (előtte való nap kérdezte) találkozni. Válaszoltam, hogy sorry, az a nap nekem rendkívül zsúfolt, de javasoltam, hogy az utána következő három nap valamelyike nekem megfelel.

Ő azt írta, neki meg azok a napok nem (erről a hétről van szó, tehát a héten már nem tudunk találkozni).


Én ilyesmiből nem csinálok problémát, én is elfoglalt vagyok, szóval nem arról van szó, hogy ki vagyok akadva vagy ilyesmi.


Csak szimplán nem tudom most, hogy akkor megint nekem kéne-e javasolni valamit, vagy neki?

Nem akarok játszmázni, eddig se tettem, ezután se szeretnék, csak nem tudom, hogy jelen helyzetben kinek kéne felvetnie másik időpontot.?



2021. okt. 22. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően neki kéne, de semmi nincs abban, hogy ha te ajánlasz másikat, vagy visszakérdezel, hogy akkor jövőhéten neki mikor lenne jó. Nem kell ezt túlgondolni. Ha ezek után passzív marad, akkor hagyd a fenébe.
2021. okt. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérdezném, hogy melyik lenne a legmegfelelőbb nap neki, valamint leírnám hogy én melyik napokon/héten vagyok szabad.


Egyetértek #1-gyel, neki kellene felajánlani egy időpontot - előző "körben" neked nem volt jó, és fel is ajánlottál több opciót.

2021. okt. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
A kérdés, hogy elfoglalt valami miatt vagy éppen mással találkozik azokon a napokon? Ha ennyira passzív, akkor ennek nagy a valószínűsége. Ha én akarok találkozni egy lánnyal, mert tetszik, akkor a lehető legrövidebb időn belül találkozom vele. Ha nem is érek vagy érünk rá az első időpontban, de én azonnal javasolnám neki az általam elérhető legközelebbi időpontot.
2021. okt. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

a párbeszéd folyamából jön, hogy kinek kéne javasolni (neki) viszont kérdezni bármikor lehet

írj rá, hogy melyik napokon lesz szabad

2021. okt. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Jovohéten majd meglatjatok hogy alakul a hét. Addig pihentetve a tema. Semmi ertelme megbeszelni pl a keddet ha hetfon meg kozbejon vmi keddre
2021. okt. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
A világon nincsenek annyira elfoglalt emberek mint magyarországon aztán közben mind otthon ül és depizik
2021. okt. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nála a labda.
2021. okt. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%
Ha annyira akarnál tőle vmit le se tudna vakarni magáról. Nőkben ez a két állapot létezik, vagy az abszolut érdektelenség vagy a rajongás.
2021. okt. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Annak, aki utoljára visszautasította az időpontot. Vagyis itt most a srácnak.
2021. okt. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is így gondolom, de nem ragaszkodom semmihez.


Mivel egyébkent ez lenne az első találkozás, nem gondolnám hogy bármelyikünknek is meg kéne "veszni" azért hogy találkozzunk. Szerintem ilyen fázisban, ez még senkitől sem elvárható. Ha már ismernénk egymást személyesen az más lenne, de nekem most tényleg elég sűrűek a napjaim és abszolút megértem ha másnak is az.


Vannak bizonyos kötelezettségei az embernek, amit azt gondolom azért nem dobhat félre hogy olyan emberrel találkozzon akit nem is ismer. De persze ez csak az én véleményem.

2021. okt. 22. 15:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!