Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Volt, hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Volt, hogy azt bizonygattatok egy nőnek, hogy oda vagytok érte és közben nem volt teljesen igaz?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?


Oke a legkezenfekvobb valasz az, hogy a szex miatt.

De, ha nem a szex miatt akkor mi másért?


2021. okt. 23. 01:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartam megint szingli lenni
2021. okt. 23. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert láthatóan ezt szerette volna hallani tőlem, s gondoltam, megteszem neki ezt a szívességet. A nők döntő többsége elvárja, méghozzá már a kapcsolat legelején, az ismerkedéskor, hogy ilyesmit halljon egy párjelölttől. Számukra ugyanis rendkívül fontos az ebből fakadó biztonságérzet. Rögtön biztosra akarnak menni. Pedig a legtöbb esetben az ennyire erős vonzalom ha kialakul is, csak hosszabb ismerkedés után.
2021. okt. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, de nagyon ritkán csinálom.

Utolsó esetnél ismerősökön keresztül úgy tudtam, van barátja, de távkapcsolat. Ennek ellenére velem túl kedvesen viselkedett, már gyanúsan kedves volt. Nekem ez így nem fér bele ez egy kapcsolatba, de tudni akartam mit szeretne. Ezért fogadtam a kedvességét és viszonoztam is, lestem minden kívánságát.

Annak ellenére hogy a séta végén kérte hogy kísérjem haza és ha időm engedi fel is mehetnék hozzá, tehát még itt is furcsa ajánlatot kaptam, haza is kísértem, kérdeztem a hétvégéjéről és nem ért rá. Hogy véletlen vagy nem, de ki nyögte, hogy a barátja jön le, ekkor már könnyen tudtam mondani, hogy nekem ez így nem jó. Egy lépcsőzést megspórolt.

Én csak akkor csinálok ilyet ha “bajba” érzem magam. Nem tudom ha nem próbálom elhitetni vele azt, hogy ő a mindenem, akkor meddig húzódik vagy sikeresen eléri-e hogy beleszeressek.

2021. okt. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Létszer volt ilyen az életemben.

Egyszer egy önbizalomhiányos lánnyal, akinek kellett a megerősítés. Végül is jó volt, de messze nem annyira és úgy, ahogy azt hangsúlyoztam neki.

Jó vége lett, kinyílt az élet lehetőségei felé.


Másik a jelenlegi párom, akit nem szeretek, de azzal zsarol, ha nem szeretem, nem láthatom a gyerekemet. Itt az ok egyértelmű.

2021. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4 - "Másik a jelenlegi párom, akit nem szeretek, de azzal zsarol, ha nem szeretem, nem láthatom a gyerekemet. Itt az ok egyértelmű."

Miért engedsz a zsarolásnak? Törvényadta jogod van a gyerekedhez.

2021. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!