Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha már nem kívánom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már nem kívánom emiatt a párom?

Figyelt kérdés

Covid alatt mindketten kegyetlenül elhíztunk. Ő nem tudott szezonozni Tirolban (szakács) ehelyett futárkodott, én is home officeba kerültem, két iskolás gyerkőccel.

Az első lezáráskor 12kilót szedtem fel, ami ‘21 áprilisáig 22kiló plusz lett.

Előtte se voltunk vékonyak, de aktívak voltunk.

Akkor volt egy komolyabb felismerésünk, amikor egyszerűen kifulladtunk előjáték közben. Nekem volt még egy, hogy anyu mindkét lábát amputálni kellett diabétesz miatt, amire hajlamom van.

Május1-gyel kezdtem az életmódváltást, mert nem igazán akarok anyám sorsára jutni. Akkor még ő is benne volt, fokozatosan leálltunk a cukorral, tésztával, krumplival.

Júniusban kiment szezonra, még örömködött is, hogy csak esti szakács lesz, délelőtt tud járni a komplexum uszodájába, edzőtermébe.

Teltek a hónapok, én melóztam, ápoltam anyut, közben egyre intenzívebben edzettem, alakultam.

Most vagyok 65 kiló (15 évesen voltam utoljára ennyi, 70-75 közt szoktam lenni)

Ő viszont volt 1-2 edzeni, aztán a lustaság erőt vett rajta☹️

A kedvenc pózunk se működött az ágyban (ülvelovaglós) mert nehezen fértem oda, ő meg nem bírta tartani magát.

Csalódott vagyok, és nem tudom, hogyan hozzam szóba.

(Nem kérek privátot, dicpicet, se ajánlatot a válaszlehetőségek alatt).


2021. okt. 24. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Küldd el pszichológushoz! De jóhoz! Esetleg menjetek együtt párterápiára. Az ilyen hízásnak lelki okai vannak, és a megoldás is fejben fog megszületni. Esetleg azt is elmondhatod neki, hogy miket szeretnél még átélni vele, amikre nincs lehetőség, ha nem fogy le. Ja, és gratulálok egyrészt a fogyásodhoz, másrészt ahhoz, hogy érezhetően szereted őt, és nem elhagyni akarod, hanem segíteni neki. Nagy dolgok ezek, amiket meg kell becsülni.
2021. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Lustán belekényelmesedett. Tetszik neki hogy te bombaformában vagy, de ő el van kényelmesedve, hisz' megvan már a kapcsolat minek pedálozzon. Nem érez motivációt arra hogy fogyjon. Márpedig ha nem hozod szóba - ne számonkérj, hanem támogasd! - akkor magától nem fog változni semmi.
2021. okt. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2essel értek egyet. Ha nem is megy neki, a szándék a lényeg. Szerintem a kedvesség mellett határozottan mondd él neki egyszer, amikor igazán figyel, hogy előbb-utóbb te nem fogod kívánni.
2021. okt. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%

Nem értem, én a covid előtt is home office-ban dolgoztam, mégsem jött fel rám a covid alatt 1 deka sem.


Ugyanúgy el lehetett járni futni, lehetett otthon tornázni és nem volt kötelező 0-24 zabálni.


Hogy függ össze a covid a lustasággal és az igénytelenséggel?


De hogy a kérdésre is válaszoljak:

Kezdetnek figyeljetek oda az étrendre és nyugodtan, őszintén mondd meg neki, hogy aggódsz az egészségéért, mellesleg nem túl esztétikus.


Nem értem, miért nem tudtok x év kapcsolat után őszintén beszélni erről.

2021. okt. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!