Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamu fiók lehetett? Többi lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamu fiók lehetett? Többi lent!

Figyelt kérdés
2020 ban badoon megismertem egy kedves lányt, aki a képek alapján csinos is volt. A lánnyal nem volt semmi baj addig még nem merült fel a videochat téma, amikor ugyan is meguntam az írást és hallani és látni szerettem volna őt. A lány erre kifogásokat keresett, nem jó a telefonja kamerája, el van törve a laptopé is. Később pedig a szobatársát zavárná ( albérletben lakott) Amikor aztán a Találkozást vetettem fel, akkor azt írta rendben találkozzunk meg is beszéltük. De a naphoz közeledve konkrétan 1 nappal a lalálkozás előtt a lány azt írta a lába eltőrt és műteni kell. Kérdeztem, hogy melyik kórházban van de nem adott választ rá. Felajánlottam, hogy meg látogatom de, akkor durvább kifogásokkal jött mint például: Nem lehet mert az apja ott van nála egész nap, és nem akarja hogy tudjon rólam. Vagy nem szabad őt látogatni. Miután meguntam és azt mondtam, hogy nekem ez az írásos kapcsolat kevés ő elkezdett olyanokat írni, hogy nem tud nélkülem már meg lenni, meg hogy neten maradjunk barátok de ebből nem kértem már. Őszintén csak nekem tűnik úgy, hogy a lány egy kamu profil, aki csak szórakozott?

2021. okt. 25. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem tűnik lánynak... Egyáltalán mi bizonyította, hogy az volt?

Bár ki tudja. Én már futottam bele egy olyan lányba, akivel kizárólag hanghívásban beszélgettem és annak ellenére, hogy 4-5 órákat töltött velem így, 2 nap után letiltva találtam magam hangouts-on, ahol beszéltünk. Teljesen eltűnt a profilja és a beszélgetés is. Majd amikor a GYIK-es accountjára írtam és kérdőre vontam, hogy miért tűnt el szó nélkül, azt a kifogást találta, hogy feltörték a google fiókját... aztán amikor próbáltam megoldást találni arra, hogy milyen platformon beszéljünk tovább, semmilyen üzenetemre nem reagált többé - azaz megpróbált átveréssel lerázni, ahelyett hogy egyenes módon közölte volna, hogy mit akar tenni.

Aztán kiderült, hogy nem csak velem csinálta ezt...

2021. okt. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én akkor csináltam ilyet, amikor

1, magányos voltam és csak beszélgetésre vágytam.

2, aggódtam, mert tetszett a másik és hogy mi van, ha nem fogok neki tetszeni, így inkább csak irkáljunk.

Fiatal voltam, ma már nem csinálnék ilyet.

2021. okt. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kamu volt maga a személyiség. Csak valami miatt nem érdekelted eléggé ahhoz, hogy találkozni akarjon, ahhoz meg nem volt elég gerinces, hogy ezt nyíltan felvállalja, ezért kezdett baromságokat kamuzni.
2021. okt. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is jártam így, itt gyik-en, nemrég. Megismertem egy lányt, más platformon nem beszéltünk csak itt, el is jutottunk az intimebb témákig, sőt, még hangüzenetet is váltottunk. Aztán egyszercsak eltűnt, minden előjel nélkül. Azthittem ilyen csak velem van, ezek szerint nem. Akit érdekel, privátban mesélekk bővebben, hátha ti tudtok róla többet. Ha esetleg ez a lány is olvasná ezt, nem akarom lejáratni csak gondoltam megosztom a történetemet. Nem írtam ki a nevét sem.
2021. okt. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

2

De ez annyira... Milyen dolog ez? Lányok, tényleg nem veszitek észre hogy ez mennyire fájdalmas? Ok, megismersz egy fiút a neten, akár itt akár máshol, a fiú többet akar mint te, jelentsen ez bármit akár találkozás, akár videó, te pedig nem akarod. Vagy már a beszélgetést sem akarod folytatni. Miért kell szó nélkül eltűnni, miért nem lehet megírni, hogy bocsi, de nem akarom folytatni, szia. Nem kell megvárni a választ ha nem akarjátok, de könyörgöm, miért kell szó nélkül eltűnni? És még természetesnek is veszitek, ahogy sok kommentben olvastam már, hogy ti csak beszélgetni akartatok, a fiú többet akart, hát eltűnök szó nélkül aztán ennyi. Miért kell?

2021. okt. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5 Megértem, amit írsz. Amikor csak beszélgetni akartam, nem engedtem azért annyira közel a másikat, hogy beleélje magát. Tartottam a távolságot, hamar lezártam egy-egy kérdést. A legtöbben ilyenkor érezték is, hogy meddig lehet most elmenni. Általában egy unaloműző délutáni beszélgetésig.

A másik esetben nekem is nagyon szar volt, mert nem volt semmi önbizalmam és én ugyanúgy szenvedtem, hogy mi van, ha visszautasítanak.

Szó nélkül mondjuk én sosem tűntem el, csak elköszöntem és nem kezdeményeztem további beszélgetést. Most is van kb 4 felhasználó itt, akivel elváltunk, hogy akkor majd még dumálunk és azóta sincs semmi. Ebből nekem az következik, hogy ők sem akartak egyebet, így rendben vagyunk.

2021. okt. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, a legtöbb nő kb. hasonlót szokott produkálni. Csak nem értem, a beszariak mégis mit akarnak. Még ahhoz is gyávák és gerinctelenek, hogy írásban !!!! (amikor a másik félnek még csak a szemébe sem kell nézniük) őszinték legyenek, de persze a férfiakkal szembeni elvárásaiknál valószínűleg dobogós helyen szerepel az őszinteség. Amúgy az is lehet, hogy csak egy kamussal beszéltél, aki nem is nő volt. Mondjuk élőben sem feltétlenül jobb ismerkedni, ott is futottam már bele hazugokba, királykisasszonyokba, pszichopatákba. Sajnos ez van, bolond világot élünk, és csak egyre bolondabb lesz.
2021. okt. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tök egyértelmű, hogy csak hülyít.


Az én tippem az, hogy egy párkapcsolatban élő idősebb nő az. Jó érzés neki, hogy így rajong érte egy fiú.

Váltani egyáltalán nem akar.

De olyan jó érzés, hogy ha bármi balul sülne el a kapcsolatában, már meg is van a B terv.

Vagy hát lehet, hogy Te csak a C, D, E, esetleg F terv vagy..

2021. okt. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

6

De te legalább elköszöntél! Én is beérném ennyivel: Szia. Kész, ebből tudom hogy vége van, nincs az a fránya bizonytalanság, hogy most vajon letiltott vagy csak nem ér rá, kb két hónapja :d.

7

Teljesen igazad van!

8

Dehát hangüzenetet is küldött! Lehet én vagyok naiv. Ha gondolod, privátban mondok még részleteket, hátha találkoztál már vele itt.

2021. okt. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100% kamu. Pont.
2021. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!