Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet szörös egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet szörös egy férfi keze, lába? Ha túl szörös, vágja kisebbre?

Figyelt kérdés

Nekem elég szörös a kezem és a lábam, mint Pierre Vúdmennek (direkt írom így). A mellkasomon lejjebb szoktam vágni de máshol nem. Intim tájékon nem vagyok szörös.

Csajok, nök, nektek mennyire gáz ez? Egyébként nagyon sokat adok a higiéniára, több volt barátnöm szerint is többet piperköcködök néha mint ök. Fodrász hetente, kozmetikus havonta, pedikür-manikürre is járok. Tudom hogy ez fura de így érzem tisztának és rendezettnek magamat. Most volt egy randim, nagyon ígéretes volt a dolog, de visszahallottam, hogy a csaj nem tudna hozzámérni, mert olyan vagyok mint egy szörös orángután és rosszul lenne ha a szörös lábam hozzá dörgölözne. Amúgy pedig egy nagyon intelligens nö volt az illetö, ezt barátnök között mondta, csak az egyik galád elpofázta az egyik haveromnak. Férfiak között poén volt a dolog, de most elgondolkodtam az egészen. A kezemen-lábamon ilyen 5 centi hosszú, fekete a ször. Vegyek egy hajnyírót és vágjam kisebbre?


2021. okt. 27. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne vágd kisebbre a kezedet :D


Komolyra fordítva a szót, nem hinném hogy a többséget zavarná. Exem konkrétan egy hobbit volt a lábfejéből ítélve, de sosem zavart.


Ő teste, csinálja ahogy neki tetszik.


Ha téged zavar, akkor vágd le, persze. Ha így szereted, akkor viszont ne törődj mások véleményével.

2021. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Inkább olyat keress, aki elfogad olyannak, amilyen vagy.

Engem pl. egy férfin max. az orr- és fülszőr zavarna. 😉

Volt exem, akit rettenetesen zavart a saját szőrzete, folyton szőrtelenített. Na ez engem jobban zavart, mint maga a szőrzet.

2021. okt. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!