Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne értelme egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne értelme egy olyan jogszabálynak, hogyha valaki 18 év alattival van együtt és nem védekezik óvszerrel vagy orvos által jóváhagyott módon, akkor büntethető?

Figyelt kérdés

Gyakori kérdéseken lehet rengeteg olyan kérdést olvasni, ahol 16 éven aluliak fekszenek le felnőtt 19-20 évesekkel, mindenféle védekezés nélkül (megszakításos védekezéssel), mert a "srác eddig is mindig így csinálta".


Alapvetően a jogszabály rossz, ami ezt megengedi, mert a kislánynak nem szabadna még szexre sem gondolnia, de szerintetek, ha már ilyen ostoba jogszabályunk van, az segítene, hogy ilyen esetben a 16 év feletti partner köteles gondoskodni a védekezésről, és ha nem teszi, akkor büntethető? Hogy lehetne ilyen jogszabályváltoztatást kérni? Egy általán jogszabály ellenes lenne kikötni, hogy nem lehet kiskorúval védekezés nélkül együttlenni? (A legtöbb abortuszt a 18 éven aluliak körében követik el).


2021. okt. 28. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ugyanis ezt senki nem tudja sem ellenőrizni, sem bizonyítani.
2021. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne értelme. Minden kérdéses esetben kiszakadt óvszer lenne.
2021. okt. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Én 15 évesen vesztettem el. Mára ez már jóval lentebb van sajnos. Ha nem burokban nő fel valaki akkor bizony fiatalon éli életét és szexel már középiskolásként is. Ha van esze védekezik, ha nincs így jártam kategória. Ajánlom figyelmedbe a szexoktatás című sorozatot milyen is a fiatalok élete. Nagyapa is mesélt dolgokat és ez régen sem ment másképp. Sőt akkor nem volt divat védekezni csak élvezni. Meg fiatalabban is házasodtak. Vagy ott van az Édes Anna a múltszázadból. Emberi szükséglet nem bűn. Az ösztönök meg működnek évmilliók óta.
2021. okt. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem, mert ha gyerek lenne, akkor nem tudná a gyereket tamogatni, ha egy apát lesittelnek vagy barmi.
2021. okt. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4 A törvény célja nyilván az lenne, hogy ne essen senki teherbe, nem az, hogy lesitteljük az apát. Szerintetek nem húznának többen 50 forintért óvszert, ha tudják, hogy ők állják az elvetetés és a szülés díját is és államilag behajtják rajtuk? (Mondjuk egységesen 300 ezer forintot, és a nőkön is, ha 18 év alatti az apa).


Haeg nincs pénzük megtartani, akkor meg talán többen örökbeadnák a gyereket, és a gyereknek is jobb, meg ők is egy év kihagyással visszatérhetnek a saját életükhöz.

2021. okt. 28. 23:56
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
#4: védekezés mellett is lehet gyerek. Nincs 100%-os védekezési módszer.
2021. okt. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 Nincs, de aki 18 év alattival van együtt az lehet olyan felelősségteljes, hogyha befuccsol az óvszer, akkor elmegy a barátnőjével felíratni esemény utáni tablettát...
2021. okt. 29. 00:00
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezekre mind "joguk" van az apáknak, csak nem élnek vele. Pl. az örökbeadáshoz az ő lemondásuk is kell. Igaz, amíg a "nőben" van a gyerek, addig a pasi semmit nem tud tenni
2021. okt. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Nem lenne értelme, mert a "nem védekezés" is lehet védekezés, ha megfelelően alkalmazzák. (Megfelelő időpontban együtt lenni, megfelelően használni a megszakítást) Azt meg már végképp nem tudod ellenőrizni, hogy mi volt a mögöttes elgondolás.
2021. okt. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az állam célja jelenleg pont az, hogy minél több nő gyereket szüljön. Az állami támogatások is erre vannak kihegyezve. Pont ezért is van vidéken már fiatalon is sok gyerek. A szociális háló ezt nyújtja. Amerika erre azt mondja euroszklerózis.

Körülöttem van jó pár példa arra, hogy jobb szülők 1-2fiatal, mint negyven feletti szülők. Anyám is 18évesen szülte nővéremet. Nővérem szintén ennyi idősen hordta az elsőt. Szerintem ezzel az égvilágon semmi probléma. Régen sem volt probléma a szüléssel. Abortusz meg nem 300 ezer forint tudomásom szerint, hanem ennek töredéke, de én ellene vagyok.

2021. okt. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!