Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek gyereket vállalni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek gyereket vállalni, érdemes egyáltalán?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, szeretem a gyerekeket, szeretnék 2-3 gyereket de egyszerűen rettegek már a gondolattól is, hogy egyedül nevelem fel őket.

Amikor megnyitom a facebookot az első hír, hogy xy elhagyta a feleségét, és 3 gyerekét egy X évvel fiatalabb nőért.

A ma reggeli hír pl az volt hogy Kowa hagyta el a 4 gyerekes családját.

Teljesen kiborulok ilyenkor és úrrá lesz rajtam a kétségbeesés.

Onnantól kezdve hogy szülök valakinek meg van kötve a kezem és vagy elhagy egy fiatalabbért vagy nem.

Állandóan ezen stresszelek.

Már inkább bemagyarázom magamnak hogy nem akarok gyereket mert félek hogy úgyis elhagynak és egyedül csak szenvedés lesz.

Mit tegyek?


2021. okt. 30. 10:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem férfiként ez ugyancsak egy félelmem az életben. Sőt, én még irigyellek is mivel nő vagy nálad maradhat a gyerek. Engem megfosztanak attól a jogtól hogy velem éljen és lassan mindennap, hogy ne hétvégi apuka legyek. Ez borzalmas. Remélem megszavazzák az új törvényt erről.
2021. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Van már férjed? Ha nincs akkor szimplán csak válassz hüséges tipust, ne a nagymenő csajozógépfajtát aki úgyis megcsal. Persze nincs rá garancia hogy az első nem fog átverni, de lényegesen kevesebb mint az utóbbi esetén.
2021. okt. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Annyira rettegek ettől az egésztől hogy észrevettem, már nem is merek olyan férfiakkal randizni akik igazán tetszenek csak olyanokkal akiken van 15-20kg felesleg mondván hogy az talán majd nem hagy el 10 év múlva.

Nagyon szeretnék családot de úgy érzem egyedül képtelen lennék rá

2021. okt. 30. 10:09
 4/13 A kérdező kommentje:
Még nincs férjem, 1-3 éves kapcsolataim voltak, nem olyan rég fejeztem be az egyetemet.
2021. okt. 30. 10:10
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

3, A ronda pasi nem jobb ember attól mert ronda csak kevesebb a lehetősége, de ha adódik akkor ugyanúgy meg fog csalni.

Sőt, egy vonzó ember találkozott már ezzel a helyzettel és megtanulta kezelni magában valahogy tehát előnyben lesz.

2021. okt. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor próbálj inkább belső alapján szűrni, ne külső alapján. Annak sincs értelme hogy egy olyannal házasodsz össze akit nem is szeretsz igazán.
2021. okt. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

1. Egy nő mindig magának szül.

2. A mai magyar helyzetben nem szabad gyereket vállalni. Nem tudod kivinni a birkagyártó/rabszolgateremtő gépezetből, arra meg minek?

2021. okt. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem azért nem éri meg, mert lehet, hogy egyedül maradsz velük, hanem mert marha nagy szívás az egész!
2021. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

Tök mindegy kikkel randizol. Ez benne van a pakliban.

A neten baromi könnyű szeretőt találni, és talán soha nem derül ki...

Hiú ábránd hogy téged soha nem fognak megcsalni és nem hagynak el. De. El fognak. És igen ott maradsz a gyerekkel.

2021. okt. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Kár ezen stresszelni. Majd ha megismered azt a férfit, aki életed értelme lesz, neki szívesen fogsz szülni. És ha szétmentek meg fogod tudni oldani... Azért történnek ennél sokkal nagyobb tragédiák is az életben.
2021. okt. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!