Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüzességi kérdés hogy van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzességi kérdés hogy van ez?

Figyelt kérdés
Sokáig tartogatják a szüzességüket a 20 év körüli lányok érzelmekre hivatkozva.És hogy a szex nem is fontos csak a hülye társadalom stb..Kérdem én,összejönnél olyannal akivel sosem tudnál lefeküdni? Tehát ha a válasz nem,akkor nem mindennek alapja a szex? Volt itt egy lány aki azt irta hogy igen ő szexmentes házasságot szeretne.Végül is lehet élni együtt valakivel párkapcsolatban és házasságban is szex nélkül igaz?
2021. okt. 30. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Igen, az aszexualitás létező dolog.
2021. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Lehet csak nem sokan akarnának szerintem így élni.
2021. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Nálam a szex mindig is a komoly párkapcsolat része volt. Elveszíthettem volna már teszem azt tizenöt évesen, de nekem a szexhez érzelmek kellenek, ezek hiányában a szex sem vonz.


Sose hallottam még olyat, aki szerint a szex nem fontos (olyat igen, hogy nem elsődleges, ezzel egyet is értek) vagy hogy a társadalom erőltetése (legfeljebb a gyerekvállalás, de az is csak elmaradott környezetekben).


Természetesen előfordulhat az is, hogy valakit egyáltalán nem vonz és érdekel a szex. Az aszexualitás részben pont ezt takarja, így lehet, hogy a lány, akitől ezt olvastad aszexuális volt. Amíg talál hasonló igényekkel rendelkező párt, egészségére.

26/N

2021. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

Azért én magamnak sokszor több örömöt tudok okozni mint egy szex egy férfival. Van hogy a férfiak magától értetődőnek tartják hogy mi kielégítjük őket és ők elmennek velünk meg már nem foglalkozik utána senki. Van olyan eset mikor igen de az nagyon ritka. Nem minden férfi tudja mi jó a nőnek és azt hiszi hogy bedugja a kolbászát az már hú de jó nekünk de ez nagyon nem így van....legtöbb nő nem attól élvez el.


Ezért nem minden nőnek hiányozna a szex a házasságból

2021. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Aszexnek nem kell szex ...


Amugy csomo par el szexmentes kapcsolatban (legalabis egymassal mem szexelnek)

2021. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
aszex az libidó betegség, gyógyítható.. hormonális betegség oka.
2021. okt. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ma 15:37


"a szexhez érzelmek kellenek"


Már megint itt lyukadtunk ki. És ki iránt tudsz érzelmeket táplálni? Olyan iránt tudsz akivel nem tudsz lefeküdni? Akkor nem elsődleges a szex?


"Természetesen előfordulhat az is, hogy valakit egyáltalán nem vonz és érdekel a szex. Az aszexualitás részben pont ezt takarja, így lehet, hogy a lány, akitől ezt olvastad aszexuális volt."


A lány hetero rendesen,tehát nem aszexuális.

2021. okt. 30. 17:51
 8/12 A kérdező kommentje:

ma 15:55


"Azért én magamnak sokszor több örömöt tudok okozni mint egy szex egy férfival. "


Én ezzel pont igy vagyok férfi létemre,egy nő sem tudott ezidáig kielégiteni,és persze ahogy irod a férfiak sem képesek a kielégitésre..

2021. okt. 30. 17:55
 9/12 A kérdező kommentje:

ma 15:55


"Nminden nőnek hiányozna a szex a házasságból"


Akkor gondolom szánalombol vagy anyagi érdekek miatt házasodnak.Ami talán még rosszabb.?

2021. okt. 30. 17:57
 10/12 A kérdező kommentje:

ma 16:02


A lány hetero rendesen,tehát nem aszexuális.

2021. okt. 30. 17:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!