Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, amikor a barátnőtökkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, amikor a barátnőtökkel sétáltok és szembejön veletek egy nagydarab kékszemű szőke pasi, akkor nem rándul össze a gyomrotok, hogy lehet, hogy hazafele már egyedül mentek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 31. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
De, mert ez úgy szokott működni, hogy szembe jön egy pasi az utcán a csaj meg szól a barátjának, hogy bocsi vele megyek, szia.
2021. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Sokkal esélyesebb befutó egy munkatars , vagy egy jóbarát
2021. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem görcsölök azon amin nincs befolyásom, azzal foglalkozom amivel segíthetek hogy együtt maradjuk.
2021. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Nagydarab szoke kekszem???

Nem nem eselyes a csajomnal 😂

Neki a normal zestalkat jon be,eleg barna hajjal es szemmel 😁

2021. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#2 voltam , a gyengébbek kedvéért .

Ha a nő el akar hagyni sokkal esélyesebb, hogy olyan valakièrt hagy el, akivel többször találkozik naponta, ha a zsànere , max megnèzi az ilyen fickót.


Max akkor tudnàm elkèpzelni hogy otthagy, ha fizetős a leányzó , és lejárt a lízing 😁

2021. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek ez az esete
2021. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ez nem attól függ, hogy ki jön velem szembe, hanem attól, hogy ki van mellettem. És a nő, akit választottam, nem szarja magát össze egy jobb külsőtől. Meg sem bámul embereket kifejezetten, nem hatja meg ezt szinte semmilyen pillanatnyi inger. Főleg hogy a legtöbbször a földet nézi vagy magát a kirakatüvegben. :D
2021. okt. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
a vékony roma barátja majd gyomorba veri azt a hasa is kék lesz..
2021. nov. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen csajjal sétálsz te az utcán, hogy ezt elképzelhetőnek tartod?
2021. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt elképzeltem: van egy kapcsolatom, szembe jön velem egy vadidegen pasas, akihez rögtön odasimulok, csak mert külsőre bejön.


Szerintem a srác igencsak megdöbbenne, és fogalma sem lenne, hogy mit tegyen, mert ha úriember, azért nem üt le :D

2021. nov. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!