Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi volt az oka, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi volt az oka, ha nem jöttél össze valakivel, aki szerette volna és neked is tetszett?

Figyelt kérdés
Nem akarok példákat írni, hogy ne befolyásoljak senkit, de ha voltál már olyan helyzetben, hogy szerettél volna valakit, de tudatosan úgy döntöttél, hogy nem kezdesz vele kapcsolatot, miért tetted? Megbántad?

2021. nov. 1. 09:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/115 anonim ***** válasza:
97%
Nálam az, hogy nem tudtam biztosan, hogy ő is akarja.
2021. nov. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/115 A kérdező kommentje:
Mi szólt az amellett, hogy akarja és miért gondoltad, hogy nem? Miért nem kérdezted meg tőle? Jobb hagyni elúszni?
2021. nov. 1. 09:29
 3/115 anonim ***** válasza:
94%
#1 Talán, ha megbeszélted volna vele? Senki sem gondolatolvasó! :)
2021. nov. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/115 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ez van, hülye voltam. 🤷‍♂️ Tapasztalatnak jó volt.

2021. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/115 anonim ***** válasza:
100%
#4 Már "elkelt" a hölgy?
2021. nov. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/115 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem hogy kicsit is hasonlóan gondolkodnánk és ki tudnánk jönni.
2021. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/115 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy túl csóró voltam. Volt, hogy már házas. Volt olyan is, hogy hülye és bátortalan voltam, pedig utólag jó lett volna, akár hosszú távra is. Ott volt két barátnője a lánynak, akikkel kölcsönös volt az antipátia. Így utólag le kellett volna tojni őket.
2021. nov. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/115 anonim ***** válasza:
93%
Mert egész egyszerűen nem láttam benne a társam
2021. nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/115 anonim ***** válasza:
82%

Párommal(mikor még nem jártunk), kezdett ki egy cicamica pultos csaj, akivel amugy semmi baj nincs, szép meg kapós is, de a párom pont ezért rázta le. Olyan alapon hogy azt hiszi minden pasit megkap, őt csakazértse fogja.

(Amúgy láttam ahogy a csaj neki táncol meg mászna rá, párom meg rá se néz kikerülte állandóan es pedig együtt dolgoztak(vendéglátás))


De ez a srác amúgy hajlamos nem egyet lerázni aki nyomul.(gyerekkorunktól ismerem és látom a dolgait) A nyomulós nőket egyenesen rühelli egyszerűen.


Mi később jöttünk össze, 25 éves kortól.


De előtte levő exem is detto hasonló volt. Helyes jó pasi, akire tapadnak, es pont azok taszítják de olyan szinten hogy még szexre se kellenek, akikben semmi tartás nincs.


Az tesóm meg érzelmileg utasítja el azokat, akik neki tetszenek. Szex fűvel fával, de valójában egyik se fogja meg. Nem kötődik le.

2021. nov. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/115 anonim ***** válasza:
82%

Ja akkoe tesóm is hasonló lehet.


Szóval onnan van offon egy csaj hogy az elkezd nyomulni, tapad, megvan.

Ilyenek miatt helyből képesek hátraarcot venni de elég határozottan.


De ahogy elnézem ezek a típusú pasik elég ritkák.


A legtobbnek mindegy csak legyen nő.


9.voltam

2021. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!