Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemtudom jo helyre irom e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom jo helyre irom e a kerdest, de ket ertelmu es mar nem is nagyon érdekel az az igazság. Szerintetek mi vár az öngyilkosokra?

Figyelt kérdés

Most jött el az a pont, hogy végem. Van egy 2 eves kislanyunk férjemmel, de teljesen semmibe vesz. En most nem dolgozom(egyéb okok miatt) o igrn. Havi 350 ezerből elunk hárman. Nem nagy kereset de el el eldegelunk. O elmondja mindennap nekem, hogy en semmit nem csinálok lusta szr vagyok.. Mikozben fozok mosok takaritok.. Kislanyommal vagyok.. Igyos néha lelkiismeret furdalasom van ha inkább mosogatok 15 percet mikozben a kislanyom szeretne velem játszani..na mind1

Mindennap belém áll valamivel

Olyan dolgokkal hogy koszos a padlo, a tűzhely miert nincs kitakaritva,a pokhalo miért nincs leszedve. Kerekperec elmondta, hogy ot ez zavarja csak. De ezek annyira felszínes dolgok.. Viszont az hogy mindennap a fejemhez vágja hogy en csak elvagyok itthon magamnak.. Ez annyira fáj már.. Nembirom

A kislanyom is eszméletlenul sajnalom hogy ezt hallgatja annyira egy szeretni való csöppség. Azt tudni kell, hogy apa lánya szerelem van..

Viszont 1 1 veszekedesnel olyanokat vag a fejemhez hogy azonnal fejbe tudnám magam lőni, hogy nekem elég volt ebből. Ha elkezdek sirni mondja hogy egy gyenge vagyok.. Es kinevet. 2 eve meg is csalt. Egyszer megvert kb 1 eve mert adtan neki egy pofont..mert krvaanyazott.. Nagyon fáj. A kérdésem elso fele pedig igen. Mar elkezdtem bucsulevelet irni. Lehet most sokan kinevettek de r nem sok kell mar a bekattanasomig.

Drogozik is neha nehaa ferjem. Nagyrészt ezmiatt is szerintem agressziv.

2bajom van:

- a kislanyom nem akarom itt hagyni, annyira szeretem, hogy meghalok érte.

-Felek a halaltol. Hogy mi vár rám utána ha sajat kezűleg vetek veget. Kíváncsi vagyok ti hogy gondoljátok. Nem kamu eskuszom. En lennek a legboldogabb ha az lenne. Ha eszembe jut valami még irom. Meg probalok válaszolni ha valaki olyat kérdez. Banthattok is nyugodtan bármivel nem számít már. A jó tanácsokat köszönöm.


2021. nov. 4. 22:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
14%

Ittál xanaxra?

Hívd a lelkisegélyszolgálatot, ott szeretik az ilyen tablettára ivós, unatkozós anyukákat.

2021. nov. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Ez a jelenlegi lelkiállapotom
2021. nov. 4. 22:32
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Hívd az ingyenes lelki segély számot!!!!!
2021. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj a kislányodra mielőtt marhaságot csinálsz.

Lehet, hogy most annyira szeretik egymást, de ha férjedre marad, egy idő után rajta tölti ki ezt az undorító természetét.

Ezt nem akarhatod neki!

2021. nov. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
31%

"Mindennap belém áll valamivel


Olyan dolgokkal hogy koszos a padlo, a tűzhely miert nincs kitakaritva,a pokhalo miért nincs leszedve."


Ez valóban így van, vagy csak cseszeget?


Menekülni lehet persze a problémák elől.

A másik út, hogy segítséggel rendbe szeded magad és akkor látod a lányodat felnőni.

A döntés a tiéd.

2021. nov. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem meg nézz körül milyen lehetőségeid vannak, és amint tudsz pattanj meg a gyerekkel.

Az a baj sajnos, hogy ha az elején nem kéred ki magadnak utána úgy beszélnek a másikkal, ahogy nem szégyellnek. (Visszafelé is igaz, hogy a nő beszél durván a férfival, ha hagyja...) Tisztelet a kevés kivételnek mindkét oldalról.

Én semmiképpen nem vetnék önkezűleg az életemnek, mert biztosra ugyan nem tudom, de azért mégis te vennéd el magadtól az életed, és háát, ki tudja, lehet súlya van.

Szóval szerintem próbálj megnyugodni, az első két-három év amúgy is nagyon stresszes, és nézz szét milyen lehetőségeid vannak.

Az, hogy az apuka drogozik semmiképp nem jó. Gondolom tervezni sem tudsz vele, bár ha még menthető lenne a helyzet, megpróbálnék közös programokat vele szervezni, meg kifejezni, hogy ez fáj, valamint azt is megkérdezném, hogy akkor mit szeretne.... Mert cserélhettek is, aztán pókhálózzon ő.

Lehet egy anyaotthont is felhívnék...


Sok erőt és kitartást!! Szerintem szuper anya vagy!!! A gyerek előtt meg tényleg próbáljátok meg nem veszekedni. Keress valami védett helyett, és állísd választás elé onnan a párod. Kívánom, hogy minél hamarabb vészeld át ezt a nehéz időszakot, és legyen jó helyetek! Csak nyugodj meg kérlek, és figyeld meg, ahogy nőni fog a gyerek is, el fognak múlni ezek a viharfelhők!

Virtuális ölelés!!! :))

N

2021. nov. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Elvalni mondjuk és otthagyni ezt az aljadekot? Minek vagy vele?

Munkat keresni, addig baratokhoz, rokonokhoz koltozni. Nincs olyan, hogy nincs hova menni

2021. nov. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj el otthonról. Rokonokhoz, anyaotthonba, egy baráthoz vagy barátnőhöz. Amikor épp nincs otthon, cuccolj össze, és tűnj el a gyerekkel együtt, lehetőleg akár másik városba, ahol nem talál meg. A drogozásért, bántalmazásért meg jelentsd fel. A családsegítőnél segítenek a részletekben, de vannak erre civil szervezetek is.
2021. nov. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
Hát, semmiképpen nem az a megoldás, hogy elegánsan kisétálsz az életből, a gyereked meg egy agresszív drogos bunkóra hagyod! Nem, az se, hogy viszed magaddal! Eszedbe ne jusson ilyen hülyeség. Inkább keress pszichológust!
2021. nov. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
#9 Ne pszichológust keressen, hanem fizikai védelmet az agresszív férjétől. Már bocs.
2021. nov. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!