Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki általános/közép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki általános/középiskolai osztálytársa valamelyik szülőjével jött össze, normális párkapcsolatra? Tehát nem csak szex, vagy alkalmi. Osztálytárssal hogy változott a viszony?

Figyelt kérdés
2021. nov. 7. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Ismertem ilyet.

De az a saját anyjával jött össze.Apja kiment dolgozni németbe, 16 éves volt a srác,mindig sportolt, meg ilyen anyuci pici fia volt.

Aztán érettségi előtt borult a bili.

Apja hazajött az érettségire, hogy meglepje őket, nem is szólt.

Ezek meg egy ágyban aludtak.

Nem tudom az apja mit látott de akkor délután egy hatalmas üvöltözésre futott ki minden szomszéd az utcában.Még aki nem akarta az is hallotta mi történt.Srác meg az anyja meztelen aludtak, mikor az apja meg hazaért, biztos volt egy kis délutáni etyepetye is.

Egész estig ment az ordibálás, vége az lett, összepakolt az apja és elment.

Azóta se láttuk őket.

Kettővel laktam mellettük, sajnos mi is végighallgattuk ezt az egészet.

Ahogy leérettségizett a gyerek, el is kötözött az anyjával.

Pár évre rá láttam róluk egy képet, valami egzotikus tengerparton, face-n osztották meg, ahogy az anyja a srác ölében ült, az meg úgy nézett az anyjára mintha egy topmodell ült volna az ölébe.

2021. nov. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Biztos van. Az osztálytárssal való viszony örökre megromlik, minden esetben az anya mellé fog állni.

Ha beleszarsz egy ventillátorba, akkor az fröcsögni fog!

2021. nov. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Beteges dolog.
2022. máj. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2: nem kell házasságtörésre gondolni.
2022. máj. 9. 11:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!