Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha valakinek soha nem lesz barátnője, és még lánnyal sem volt soha, az mentálisan (idegileg) tönkremehet?

Figyelt kérdés
ha a pasi nem az a magának való típus, hanem vágyna valakire (társra)..
2010. szept. 4. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Sztem ez a legritkább, a leghülyébb, legundorítóbb, legcsúnyább ember is megtalálja élete párját egyszer:)
2010. szept. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és ha nem így van?
2010. szept. 4. 08:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Talán tenni kéne valamit nem csak siránkozni...

Aki hajlamos az ilyesmire az megtörhet, depressziós lehet stb. Vagyis el tudom képzelni.

Ha félénk vagy adj fel társkereső hirdetést, ilyen oldalakon sokszor ígéretes, szép és intelligens nők vannak.

2010. szept. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Társkereső oldalakat kihagynám. Ott általában csak olyan lányok vannak, akik szeretnek bulizni, meg divatcicák. Nem hozzám valók.
2010. szept. 4. 11:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm pánikbeteg lett mert az apja régen bebeszélte neki h dagadt(nem is az csak nem csontkollekció!) és soha senkinek nem fog kelleni, ráadásul terrorizálta a családot, zaklatta is és ezért semmilyen kapcsolatot nem tud férfiakkal kialakítani és nincs is neki senkije pedig 29 éves.


Ezt leszámítva okos,dolgozik van saját élete csak ez a pasi ügy nem megy neki pedig már pszichológusnál is járt és vágyna is rá h társa legyen :(


És mára totál fel is adta h ő valaha kelleni fog vkinek :( hiába beszélek neki h ez nem igaz, nem hiszi el

annyira sajnálom h nem tudok segíteni rajta

2010. szept. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én is sajnálom a barátnődet!
2010. szept. 4. 17:57
 7/9 anonim ***** válasza:
csúnyát mondok, de a bnődre egy kefélés ráférne és másképp állna a dolgokhoz...
2010. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz.

Szerintem 2010 vége felé már sok rendes hölgy(!) is van ezeken a tk. oldalakon.

Az más dolog, hogy neked kell kiszűrni ki az aki nem illik hozzád és akkor keresni kell tovább. De szerintem több a rendes nő, mint aki bulizni akar vagy dugni...

2010. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
interneten keresztül nem fogok ismerkedni, mert könnyen átverik az embert. tapasztalatból mondom.
2010. szept. 4. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!