Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan szokása a párodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szokása a párodnak, amit nem szeretsz?

Figyelt kérdés
Most nem rossz tulajdonságokra gondolok, hanem konkrét szokásokra, pl. hogy nem teszi be az edényt a mosogatógépbe, káromkodik, affektál... Akármi, ami zavar téged? És ha igen, hogy kezelitek?

2021. nov. 15. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Cigizik, rendetlen.
2021. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Reggelig sorolhatnám kb
2021. nov. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lobbanékony, de én mindig tudom ezt kezelni nála és hamar meg tudom nyugtatni.
2021. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Én maximum a reggeli ajtócsapkodásokat tudnám felhozni. Képtelen halkan becsukni azokat a rohadt ajtókat és mindig felkelek rá. :D
2021. nov. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
#4.. akkor cseréld le az ajtókat
2021. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4! Ne az ajtót cseréld le, hanem az asszonyt 😂😂
2021. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Megissza a savanyúság levét. Csak úgy, magában, az üvegből. Nekem ez valamiért rettenetesen visszataszító.

Nem teljesen értem, miért, de a piszkos edényeket, poharat, kávéscsészét, akármit, elviszi szépen a konyhába, és a pultra rakja, 5 centire az üres mosogatótól. Ugyanez a szeméttel meg a levetett ruháival. Rendet tart maga körül, de semmit se a "helyére" tesz.

Amikor tereget, a ruhákat furán rakja rá a szárítóra, amitől azok gyűröttebbek lesznek, amikor megszáradnak. Nem vasalok, így ez fontos szempont lenne pedig.

Porszívózáskor csak az üres csövet használja, a porszívó fejét mindig leszedi. Ez a sarkokban meg a keskeny helyeken oké is lenne, de a szőnyegen meg a soknégyzetméteres padlón keresztben nekem nagyon fura.


Szóval van itt lista bőven, na. De ennyi legyen az összes baj vele az életünk során mindig.

2021. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendmániás és tisztaságmániás. (Férfi ).Nagyon zavar amikor együtt vacsorázunk és ha az egyik gyerekünk (2éves )véletlenül ledob egy falatot,vagy morzsál,akkor nem tudja kivárni a vacsora végét ő már feltakarítja. De ennél is kiakasztóbb nekem ,hogy nagyon türelmetlen.
2021. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!