Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El kéne mondanom a szexpartner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kéne mondanom a szexpartnernek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kezdek nagyon beleszeretni a szexpartnerembe. Egy fősulira járunk. Régebb óta ismerem, szoktunk beszélni. Nekem régóta tetszett, elvileg én is neki. De megbeszéltük hogy csak szex, semmi több.

Mindenről szoktunk beszélni, nem csak a szex a téma, lehet inkább úgy kéne mondanom hogy barátság extrákkal. 21 évesek vagyunk.



2021. nov. 15. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Én azt mondom(tapasztalatból) hogy nagy hiba nem megmondani,azóta is bennem van a mi lett volna ha...
2021. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha szereted azt ő tudja. Sose volt olyan partnerem, akiről nem tudtam, hogy pontosan mit gondol a kapcsolatunkról. Ez nem egy nagy mutatvány. Itt inkább a szándék a kérdés. Lehet nem akar most valami miatt belemenni egy kapcsolatba.
2021. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

NEM.


Komolyan, ti nők, minek kezdtek el egy olyan játékot, aminek nem ismeritek a szabályait?


Ráadásul én férfiként nem értelek, fiatal fősulis lány vagy, szexet, és cserébe pénzt...akár kocsit, vagy lakást is kaphatnál férfitől, te meg kihasználtatod magad egy sulis kölyökkel? :(

2021. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Néma gyereknek anyja sem ért szavát. Beszélj vele.
2021. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Beszélj bele, tőle függ, hogy mi lesz. De elképzelhető, hogy továbbra is csak szexben lesz...
2021. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Ne akarj ajtóstól a házba rohanni.

Élvezd a kötetlenséget! És ha akad alkalmad, használd ki! A fiúknak általában nem kell az a nő, akit dugipajtáskét dughat. Próbáld meg megkeresni az agyát! Mikroszkópot vigyél!

2021. nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokat gondolkoztam, hogy a 'barátság extrákkal' vagy a 'home office' e az irritálóbb kifejezés, de ez a "sztori" huz egy strigulát az előbbihez.
2021. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg fogod banni ha nem lepsz.

Szerintem ezek az erzesek olyanok amikor az ember erzi es viszonozzak mint egy ajandek karacsonykor a fa alatt. Nem megprobalni tovabbvinni pedig olyan mint karacsonykor orulni az ajandeknak, nem kicsomagolni, majd varni hogy valaki elvigye, ugy hogy sose tudjuk meg mi volt az.

Pedig sok minden kell meg az eletben :)

2021. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

Nekem a 7 évvel ezelőtti szexpartnerem most a férjem. Épp azért mert "csak" szexpartner volt elmondtam neki mindent ami éreztem, gondoltam. Úgy voltam vele, hogy ha félre megy a dolog, akkor soha többet nem találkozunk, mert távol laktunk egymástól, más területen dolgoztunk, mások voltak a barátaink.

Aztán úgy tűnt minden borul, de mégsem.

2021. nov. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!