Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 elmúltam, tini vagyok még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 elmúltam, tini vagyok még?

Figyelt kérdés
Kicsit el vagyok keseredve, lassan 19 leszek, igaz még iskolába járok, technikumba. A párkapcsolataimmal van kérdésem..16 éves korom óta szexelek, de ezidáig mindig sokkal idősebb nőim voltak, nemrégiben összejöttem egy nálam 15 évvel idősebb nővel..érzem tudom hogy kíván engem, sokszor találkozunk, mondható randizunk..én szeretnék azexelni vele, de mindig azt mondja, hogy még gyerek vagyok, de ugyanakkor sokszor chetelünk, vagy el visz kocsizni..de akkor miért? Én magam nem érzem magam már tininek, minden tekintetben felnőttnek mondanám magam,ezidáig mindig idősebb nőkkel voltam, és pontosan tudom hogy jól is teljesítettem,nagyon is élvezem a szexet, és ezt nem csak úgy magamtól irom..most nem értem a helyzetet..ez a nő miért játszik velem. Tapasztalt férfiak véleménye érdekel.
2021. nov. 17. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Igen. A tini az angol ...teen végződésű számokból ered, vagy is 13-19 évesen

vagy tini.

2021. nov. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

teljesen gyerek vagy még. Fogadd el. Majd 25 és 30 között fogsz féfrivá válni, vagy ha ez előtt rossz életkörülmények közé kerülsz

nyitott ez a nő a szexre, vagy nem folytatná veled a beszélgetést miután ilyen nyersen ez iránti vágyadat kijelentetted. Fokozatosság hiányzik neki, meg fél, hogy ismerősei megtudják.

2021. nov. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Édes fiacskám!

A 34 éves nő ha akart volna szexelni veled már rég megtette volna.

Az idősebb nők már tudják mit akarnak és nem játszák az agyukat,elhiheted!

Hogy miért van néha veled ?

Na látod ez jó kérdés.

És tini vagy,igen.

A tizenéves,az tini.

2021. nov. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Tetszhetsz neki, hiszen találkozgattok, jólesik a hiúságának az érdeklődésed, de gyereknek lát, és ezen nem tud túllépni. Ha nem képes eldönteni, hogy akar-e tőled valamit, akkor építsd le a kapcsolatot, mert így csak pazaroljátok egymás idejét.

Hogyan telik egy ilyen randi? Csók, simogatás volt már, vagy csak beszélgettek?

2021. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a személyed még gyerek, és ezen nem tud túllépni .. Férfiaknál is van ilyen, hogy szépnek csínosnak tartanak egy fiatalabb lányt de olyan érzetük van mint ha egy gyereket rontanának meg annak ellenére, hogy pár partnere mer lehetett, mindenkinek meg vannak a sajátos erkölcsei .
2021. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
..kis idő eltelt a kérdés óta, és a kérdés már nem kérdés..lehet hogy tini vagyok 19 évesen..de azért férfi..bizonyítottan..
2022. jan. 16. 09:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Nah!

Szóval magad keresed a kenyered és eltartasz egy csomó veled élő családtagot?


Attól mert a kukidat sikerült bedugni valahová,meg kevés ahhoz,hogy ferfinek lehessen nevezni.

2022. jan. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30 éves tinik is vannak az oldalon kérdező.. A férfi önellátó.
2022. jan. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!