Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ezen az oldalon az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ezen az oldalon az, hogy a férfiak a szex megkopásáról, a nők pedig arról írnak, hogy nem változott náluk az együttlétek mennyisége?

Figyelt kérdés
2021. nov. 18. 21:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%
10 én imádlak téged 🤗
2021. nov. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
25%
Ezt mire véljem? 🙄
2021. nov. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%

Mert nem Magyarország egész lakossága ír ide. Nem feltétlenül van átfedés.


Amúgy meg legyen itt akkor egy ellenpélda - amit egyébként nyilván nem minden kérdés alá írok be, de ahol releváns, ott igen :D - nőnemű vagyok, exemmel (férfi) eléggé lecsökkent a szex mennyisége a kapcsolat utolsó évében, én többet akartam volna, és ez volt az egyik oka annak, hogy szakítottunk (sok más egyéb mellett.

2021. nov. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%

Én annak örülnék, ha a szubjektív véleményekre nem egyből a beszólogatós kommentek mennének. Ahány ember annyi valóság! Itt meg mindenki rá akarja erőltetni a saját valóságát egy másik emberre.


Aztán ott van az ízlés kérdése is. Ott is egyből megy a lepontozás és a beszólás. Kinek ki és mi tetszik. Pont. Személyes sértésnek veszik az itteni emberek akár a "vékony" jelzőt is. Mi az már hogy valakinek a vékony nők tetszenek?! Az csak is bunkó, paraszt, értéktelen divat majom lehet. Bármilyen példát írhattam volna!


Amíg ez a mentalitás dívik, addig felesleges itt érdemi kommunikációról beszélni

2021. nov. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
41%
A nők beleszámítják a szeretőt is
2021. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
41%

Mondjuk nőként nem nagy fegyvertény szeretőt találni. Kb. kidugják a kis újjukat, aztán 500 pasi rajzik rá.


Ha én nő lennék, minimum hogy 5*-os szállodákba vitetném magamat, és nem ki pénzt kérnék el egy alkalomért. Ingyen szex vmi kis nyomival? Buták azok a nők, akik ingyen dugnak egy külsőssel. Végtelen a piac, egy nap simán meg lehet keresni egy feleségnek is 50EFt-ot. Egy hónapban csak 10 nappal számolom, az is fél millió. Egy év 6M.


De nem, ingyen szerető. Vmi jis pöts huszárnak szereznek pár jó pillanatot. A lényegen már nem változtat, dugsz egy idegennel. Ma a drog mellett a szexnej van a legnagyobb keletje. Minden pasi meg van veszve a szexért, a többségnek meg nem is jut, ha házas, pláne nem.


Ó Istenem, miért nem születtem nőnek!

2021. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

16, ha akarsz, férfiként is elmehetsz prostinak, kb ugyanaz a kritérium.

Legyél tiszta, sármos, hordj szexi fehérneműt, sportolj, járj fodrászhoz és te is dugathatod magad pöts huszárokkal 50EFt-ért.


De komolyan.


Valszeg az érveid, hogy neked ez miért nem lenne működőképes, sok nőre is igazak.

2021. nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Marhára nem ugyanaz, ugyanis nem vagyok búza. Ha a nők fizetnének hogy dughatom őket, máris beállok és keresem a pénzt. Sajnos a nőknél szinte tökmindegy hogy hogy néznek ki mindig van kuncsaft, a férfiaknál brutálisan jól kell kinézni ahhoz hogy pénzt keress vele. Nekem meg vannak fontosabb dolgaim is, minthogy búzásra csinosítsam magam. Attól függetlenül mint korombeli férfi megállom a helyem toronymagasan!
2021. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Barátom, a prostik nem passzióból szexelnek hanem pénzért. Aki ilyesmiért fizet, annak általában oka van 😏

De ja, általában ha pénz kerül a képbe, az élvezeti érték megy ki az ablakon, mert akkor már nem a te igényeid a lényegesek, hanem azé, aki fizet.

2021. nov. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19. Értem. Nőként kiválasztod a tuti modellsrácot akit szeretőnek tartasz. Élvezkedsz 20 éven keresztül. Az okos nő meg elkér 30EFt-ot alkalmanként. Csinálja 5 évig, majd az így összerántott több 10 millióból üzletasszony lesz. Ekkor meg már azt szed fel akit csak akar. Van élvezet, van pénz.


Nem nyomika szeretőket kell összeszedni ingyen! Főleg hogy még a legbénább, legrondább nő is több ezer jelentkező közül választhat. Okosan, ésszel, pénzért.

2021. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!