Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Mennyire taszító ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mennyire taszító ha a lánynak ezekhez nincsen kedve?

Figyelt kérdés

Bowling, golf, biliárd, csocso, és az ilyesmik tehát amiket barátok ötletelnek ki közös programként.

Ezeket kb. mind unom.

Feldobtok ötleteket? Megirom hogy rábólintanék-e.


2021. nov. 20. 19:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%
Ezek életkor függő dolgok. Nyilván más program érdekel egy 20 évest és más egy 40+-ost. Azt nem is tudjuk, hogy a kérdező melyik korosztályhoz tartozik!
2021. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem taszító,de hogyha elutasítod akkor csak durvábbak jönnek. Erotikus activity, karaoke, bebaszombat, részegedj okosan, vetkőzős póker stb😉

Persze a szituációtol is függ. Mehetünk túrázni is

2021. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%

Mi a haverokkal lant toltunk. pl. dotát anno


31 N

2021. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem mentem ilyenre soha
2021. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Lehet velem van a baj, de én imádom ezeket, pedig nő vagyok.

Egyébként nem baj, hogy te nem szereted az ilyesmit.

2021. nov. 23. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15. Ha vissza olvasod a válaszokat, rá jössz ő inkább a finomabb nőiesebb dolgokat szereti, ahol nem csak pár ezres megy el csocsóra vagy billiárdra ..
2021. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!