Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis akkor legyünk szüzek 50...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis akkor legyünk szüzek 50 év felett is mert nem talált ránk a szerelem?

Figyelt kérdés

Egy kérdésnél egy kommenten megakadt a szemem,ez volt az.

"Nem lenne szabad szexelni olyan emberrel,akibe nem vagyunk szerelmesek és akit nem is szeretünk igazán."

Mi a véleményetek erről?


2021. nov. 21. 17:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%

Baromság.


Imádom a szarvasbélszínt, erdei gombával. De ha megéhezem, akkor jó a hambi is, mert muszáj enni.

2021. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
Nem kell szűznek lenni, el lehet menni prostihoz. Ők képesek az érzelemmentes szexre..
2021. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Nem lenne szabad szexelni olyan emberrel,aki..."

Már itt bukik a dolog, mi a tököm az, hogy SZABAD-E szexelni. Ki szerint? Milyen jogon? A frusztrált szüzek szerint? Hagyjuk már.

2021. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Én egyetértek ezzel a mondattal. Az összes barátnőmnek negatív élmény az első szex, egyikük sem kapcsolatban vagy szerelmesen élte át, csak “időszerű volt”. Én vártam, a férjemmel szeretkeztem először és fantasztikus volt.
2021. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%

Ezzel egyetértek, ha az első szexről van szó 15-20 évesen. Borzasztóan meggondolatlan, felelőtlen helyzetekbe lehet keveredni.

Felnőtt korban már tud mérlegelni az ember, a szüzesség egy állapot, nem kell őrizgetni, nincs értelme, bár a szex tényleg sokkal jobb tud lenni azzal akit szeretsz, de ettől függetlenül lehet szerelm nélkül is kielégítő.

2021. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
Ezt neked kell tudni, mi a fontos neked.
2021. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%
Hát szerintem meg hülyeség, 17 évesen sem tartottam fontosnak szerelemből szexelni először, és lám, nem is bántam meg, pedig a sráccal az ominózus eset óta nem beszéltem, még csak nem is láttam. Azzal szexel mindenki, akivel akar, akivel vágyik rá és úgy érzi, akivel ő maga abban a helyzetben úgy gondolja, hogy le szeretne feküdni. Mások véleménye meg ebben a kérdésben pont nem mérvadó. Mások várjanak esküvőig meg a nagy szerelemig, ami talán sosem jön el, de ha te erre nem fektetsz hangsúlyt (ahogyan én sem tettem sosem, hiába vagyok nő, nem okoz problémát az érzelemmentes szex), akkor érezd csak jól magad nyugodtan.
2021. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

Azért ha 50 év alatt nem tudsz 1 ellenkező neműben sem érdeklődést, vagy szerelmet felkelteni, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz.


Amúgy a szüzesség nem egy betegség, amin gyorsan át kell esni.

2021. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%

7: "Hát szerintem meg hülyeség, 17 évesen sem tartottam fontosnak szerelemből szexelni először, és lám, nem is bántam meg"


Hát ha te valamit nem tartasz fontosnak, akkor biztos hülyeség.

LOL

2021. nov. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
1: Szexelni nem muszáj, az nem egy testi, hanem egy lelki szükséglet.
2021. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!