Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lehet egy pénzes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet egy pénzes bűnöző szerelmének/baratnőjének lenni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 22. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Bizsergető :) adrenalin-szintet fenntartja, az biztos.


(ugye nem egy kiéhezett incel bújik meg mögötted?)

2021. nov. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem. Nő vagyok, megfogalmazódott bennem, hogy a tisztességesen pénzes pasikra nagyon vadásznak a nők, talán a bűnözőkre kevésbé. De mellettük vajon mennyire biztonságos?
2021. nov. 22. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én, aki voltam a kategória, elmondom, hogy mindenkinek rossz volt mellettem.

Bár nem erőszakos bűnözésre kell gondolni, meg ilyesmi, semmi vadregényes, pusztán életvitel szerűen illegális dolgok, de elég nyomot hagy az emberben, hogy felvegyen bizonyos szemléletet, amit nem nagyon lehet megemészteni. Ez mindig kijön a mindennapi életben is.

2021. nov. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarorszagon mindenki bunozonek szamit,aki nem hord maszkot 😂😂
2021. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4# Ha meg nem oltakozott, akkor sorosbérenc!
2021. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azért mert valaki rossz arcnak tűnik , nem biztos hogy az is .. gondolom az imidzs az idegen szó..
2021. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem árt hozzászokni a TEK jelenlétéhez! :D
2021. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!