Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, előfordult már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, előfordult már, hogy egy nőt először nem, de idővel vonzónak tartottál?

Figyelt kérdés
Mit csináltál? Megpróbáltad újra kezdeni az ismerkedést? Ha nem akkor miért nem? Kínosnak tartottad volna megkeresni vagy miért?
2021. nov. 23. 07:12
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Igen, középiskola után néhány évvel lefogyott, kikupálta magát és jobban nézett ki, de kezdtem semmit, csak vonzó lett.
2021. nov. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Velem is megesett,de nem a külsőségek miatt. Szimplàn megismertem a csajszi mélyebb motivàcióit.
2021. nov. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A külseje nem tetszett, de a személyiségébe beleszerettem, és onnantól már külsőre is vonzónak találtam.
2021. nov. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
En olyanrol tudok akinek lelépett a nője igy elővette a fiokbol a eatyi csajt hogy akkor jo lesz az is míg nincs jobb. es elkezdte azt fűzni. Ami a csajnak persze ugy jon le hogy most vonzódódik hozzá. Pedig nem csak jobb mint a semmi alapon van
2021. nov. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
*ratyi csajt
2021. nov. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Középsuli után szép lett, volt olyan hogy fel sem ismertem
2021. nov. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
A feleségem. Mielőtt összejöttünk, egy éve már ismertem - akkoriban nem tartottam taszítónak, de különösebben vonzónak se. Valahogy korábban csak felszínesen találkoztunk, illetve hétköznap esti programon, általában elég nyúzottan. Amióta viszont megismerkedtünk, gyönyörűnek látom.
2021. nov. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!