Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Özvegyek: meddig gyászoltátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Özvegyek: meddig gyászoltátok férjeteket/feleségeteket? Meddig viseltetek feketét? Meddig nem volt új párotok?

Figyelt kérdés
2021. nov. 23. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem hordtam egy percig sem feketét, mert a gyászom csak rám tartozik. 9 hónap múlva lett új kapcsolatom.
2021. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat hétig hordtam fekete ruhát

Meg lehet kövezni engem de szívünkbe gyászolunk nem a ruhával nem a temetőben a sírnál.

Sajnos csak41voltam mikor a párom meghalt

Jó 1 évig senkim nem volt.Egy év után a magány vít rá hogy újra társát keressek ami nem könnyű ebben a korban.5 év után kötöttem újra házasságot.Szeretem a párom.De elhunyt páromat örökre a szívemben örzöm ott marad míg én élek!

2021. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%

Egyes!

9 hónap után már más karjaiban voltál?

Az aztán igazi szerelem lehetett.

2021. nov. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

3-as


Hidegen hagy a véleményed.

2021. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%

A 9 hónap az semmi!


Nekem van olyan ismerősöm, akinek egy hónap sem kellett!

2021. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hello, 3-as! Szerinted mi lenne a 'tisztességes kivárási idő'? Mikor lehetne 'erkölcsösen' társat keresni, hogy az ilyen kifinomult ízlésű egyéneknek is megfeleljen? Vagy 40 felett már gyász haláláig?


Én elváltam, majd a válás után 2 évvel meghalt a volt férjem, de tőlem is megkérdezte csodálkozva egy hímes lelkű egyén a temetés után fél évvel, hogy én már hapsizok? Szegény, majd lenyelte a cigijét, amikor közöltem vele, hogy már a temetés előtt fél évvel kezdtem.... Egyből jött a duma az erkölcstelen kurvákról.:)

2021. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont a halál ébreszti rá az embert, hogy az időnk mennyire kevés és véges. Szerintem mindenki maga érzi, hogy mikor áll készen és senkinek sincs joga ezt bírálni.
2021. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Fiatalon elveszíteni a páromat az eléggé fáj. De nem kívülről kell mutatni mennyire sajnálom és fáj neked hogy nem lehet már többé veled. Életében nem szeretted, tisztelték akkor halála után már késő! Ebben az esetben is nem a ruha teszi az embert.


Volt olyan hogy a férje halotti torán mutatta be a rokonoknak az új barátját az új özvegy, az mennyire szerette tisztelte a férjét?

2021. nov. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6neked meg miért kellene az ex férjedet gyászolni?- ő senkid.Te nem vagy az özvegye!

Hogy ki mikor kezd egy új êletet senkire nem tartozik

Mikor lelkileg legyőzi önmagát és.megpróbál az életre koncentrálni.Nekem ez bő egy év után kínkeservesen kezdődött

23 évet soha nem lehet és nem is akarom elfelejteni

Az egyik legszebb ajándék volt az életembe hogy vele élhettem

Úgy érzem ahol egy házasság úgy ér véget hogy a jó isten magához szólítja a párunk és mi szerettük őt a lelkünk egy része is meghal vele együtt.

Szerintem senkit nem szabad bántani azért ha tovább lép.

Az elhunyt pàrom míg haldoklott mindig azt súlykolta keressek magamnak új társat.Persze akkor mérges voltam ezért.

De igaza volt ÉLŐNEK élő HOLTNAK holt a párja!

2021. nov. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
#9: Szia, igazad van, nem voltam özvegy, de ő volt a gyerekeim apja, tehát nem hagyott hidegen a halála. De valóban, én még életében tovább léptem, tehát a halála az esetleges kapcsolataimat valóban nem befolyásolta és nem is kellett, hogy befolyásolja, ebben egyetértünk. Csak pár kibicnek volt más a véleménye:)
2021. nov. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!