Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsal? Vagy "csak" valamilye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal? Vagy "csak" valamilyen fertőzése van?

Figyelt kérdés

A jelenlegi férjemmel 3 éve vagyunk együtt. Nagyon sokszor fehér/túrós váladék jön a hüvelyemből! :-( Mielőtt nem ismertem soha nem volt ilyenem... Ezért gondolom, hogy nem velem lehet a baj. Fürdök alaposan minden nap, idegen helyen nem ülök rá a WC-re, stb, de mégis van. Megcsalhat és onnan hozhatja ezt a dolgot? Nem vehetek 2 hetente gyógyszert, hogy eltűnjön. Meg mondom értelme sincs, mert mindig "visszatér". Amikor együtt vagyunk eszméletlen kényelmetlen, és szerintem ő azt gondolja, hogy velem van a baj...

Nem merem neki elmondani, hogy előtte sose volt ilyen egyik barátomnál sem.

Mit tehetnék?

Segítsetek!

Köszi


2010. szept. 5. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, szerintem te kaptál el egyszer valamit, ráragasztottad, és nemm kezelted le. Nem véletlenül írják rá a krémekre, hogy a kartnert is le kell kezelni vele, különben visszafertőz. Ha már férjed van, nyilván felnőtt vagy, lehetne annyi eszed, hogy utánanézel, hogyan kell használni gyógyszereket.

L/16

2010. szept. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*partnert
2010. szept. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Osztom az első válaszadó véleményét.
2010. szept. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószinüleg neked van gombás vagy baktériumos fertözésed, amit apartnered is elkapott, neki tünetmentes a fertözése, és hiába kezelgeteg magad, állandóan visszafertöz.

Menj orvoshoz, aki megkeresi, hogy MILYEN fertözésed van és MIVEL kell kezelni (mert a sok helyen ajánlgatott Canesten inkább árt mint használ), és utána MINDKETTÖTÖKET kell kezelni az elöirt idöig.

2010. szept. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első válaszolónál a pont:)

Amúgy milyen házasság az ahol egy ilyen probléma megbeszélése kényelmetlen? Egy gombát össze lehet szedni az uszodában,előhozhatja egy nem szellőző fehérnemű stb. Nem feltétlen kell félrelépésre gondolni.De hiába kezeled magad ha a párodtól visszakapod.

2010. szept. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Orvos! MINDKETTŐTÖKNEK ki kell kezelni magát, hogy megszűnjön! És no sex, míg van!
2010. szept. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Menj el nőgyógyászhoz! Egy egyszerű, tenyésztéses vizsgálattal meg tudja mondani, hogy mi a baj.

2010. szept. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen egyszer. Hogy a páromnak, "problémái" jelentkeztek...elmentünk orvoshoz, és kiderült, hogy nekem volt fertőzésem, csak nálam nem jött ki...Azt mondta a doki, hogy szinte biztos, hogy a munkahelyemen a zuhanyzóban szedtem össze...szóval ne gondolj rögtön arra gondolni, hogy megcsalt.


26/F

2010. szept. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ORVOS! :)


Ki kell deríteni, hogy milyen fertőzés, és kezeltetni.

2010. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!