Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi hűtlen?

Figyelt kérdés

A mostani párom sokat foglalkozik velem,minden nap találkozunk és figyel rám,de van egy fura érzésem(ami lehet paranoia).12 évig volt egy hosszú kapcsolata,aztán 3 évig csajozott össze-vissza,velem meg most össze akar költözni stb...

Azt mondta,hogy a hosszú kapcsolata után én vagyok csak a barátnője,a többiekkel csak szexelt.

Azt tudom,hogy nehéz volt neki a 12 éves kapcsolatból kilépnie,de kicsit zavar,hogy nagyon sok nővel volt együtt a 3 év alatt...és mindig félek,hogy rám un,mert már látott és tapasztalt mindent.Amúgy az ex nője betegesen féltékeny volt,ez is vezetett a kapcsolat végéhez...viszont valamiért(azért mert sármos a pasim,intelligens stb,van egy pozitív kisugárzása),szóval én is kicsit féltékeny vagyok...pedig tudom mást is választhatott volna,mégis velem van blabla,de valahogy bennem van ez az érzés.Rengeteg időt tölt velem,bemutatott mindenkinek,tudom hogy nagyon szeret,nincs okom,hogy féltékeny legyek,de mégis...szerintetek van olyan,hogy egy pasi akinek mindene megvan hűséges 10-15-20-50 évig?



2021. nov. 24. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Mármint, az eredeti kérdésre. Nyilván van, aki nem hűtlen. :D Legföljebb ilyen-olyan arányban van, aki meg az.
2021. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem. 16 évig hűséges voltam, még csak attól is lelkiismeret furdalásom volt, ha flörtöltek velem. Az elsőtől az utolsó napig ugyan azzal a tinédzseres szerelemmel rajongtam páromért. Majd megcsalt. Érzelmileg is majd rá pár hétre testileg is. Most válunk, ő költözik én meg maradok...csak a gyerekek egy darabig itt lesznek aztán ha megáll a lábán, majd megosztva hol itt hol ott. Szóval nem minden férfi hűtlen...pedig lett volna rá alkalom, lehetőség és partner, hogy az legyek, de soha nem tettem. És most látod milyen sokra mentem a nagy hűségemmel és szerelmemmel...
2021. nov. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
18 év alatt én sem léptem félre. Van ilyen ;)
2021. nov. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az okfejtésed olvasva nem értem hogyan jutottál el a kiírt kérdésig...

Kössz az általánosítást...

BlaBla...

A hiba benned van!


28/F

2021. nov. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

3 barátnőmmel összesen 7 évet párkapcsolatban töltöttem. A gondolattól is rosszul vagyok, hogy megcsalok valakit bármilyen formában. Most készülök elvenni a jelenlegi párom, és arról álmodok, hogy csak vele leszek életem végéig.

29/F

2021. nov. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Ne agyalj! Teljesen fölösleges.
2021. nov. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem minden férfi hűtlen.
2021. nov. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%

Igen minden férfi hűtlen ahogy az összes nő is hűtlen, és te is az vagy ugye?


Minek kell problémát csinálni oda is ahol nincsen?

2021. nov. 25. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!