Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek pasi esetében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek pasi esetében hány korábbi szexpartnere számít soknak?

Figyelt kérdés

Ha megismerkedtek egy pasival és kiderülne hogy lefeküdt már több csajjal is akkor nektek mi lenne az a szám amitől már azt mondanátok hogy ez nektek sok?

Tegyük fel hogy lefeküdt 20 csajjal idáig. Nektek ez sok lenne?


2021. nov. 26. 13:30
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
62%
Párom 20-30 nőt mondott. Mire ez szóba jött 6 éve voltunk együtt. Ha az elején közli se zavart volna, mert, mire megismertem már túl volt a szoknya vadász korszakán. Azt már akkor is tudtam, hogy volt jó pár nő. Szerintem az számít, hogy mikor megismered a másikat, akkor milyen, nem az, hogy évekkel előtte milyen volt. Persze vannak kivételek, nem minden évül el. De ez nem hat meg.
2021. nov. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
82%
A szexpartnerek száma nem érdekel, egy bizonyos kor fölött inkább az számít, hogy volt-e már komoly kapcsolata, ha igen, az milyen hosszú volt. Abból jobban tudok következtetni.
2021. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nem sok, de a kettős mércét nem szoktam szeretni. Akkor az se legyen sok, hogy nekem is 20 felett van ez a szám. Nem ez alapján ítélek meg senkit.


23l

2021. nov. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
73%
Milyen korban? 20 évesen durván sok, 40 évesen belefér.
2021. nov. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
77%

Hány éves a pasi? Nagyon nem mind1!

20 éves vagy 50?

2021. nov. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
0%
tini korban több kapható nő van, kevesebb elvárás, könnyebb megszerezni őket.. szerintem nem sok ez a szám..
2021. nov. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
49%
Nem érdekel, hány nővel volt korábban, ha nagyon sokkal volt valaki, az úgysem vallja be.
2021. nov. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
50%
Akarhany eves, nem jovok ossze olyan palival, akit mar 20 csaj megdugott.
2021. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
71%
De ha mégis bevallja, hogy mondjuk 40-50 nővel volt, akkor elgondolkoznék, hogy vajon elég leszek-e neki, vagy engem is csalni fog, rámun. Kutyából nem lesz szalonna.
2021. nov. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagyok ilyen gyerekes, hogy számokon pörögjek. Legyen 50 szexpartnere, akivel kölcsönösen jól érezték magukat és akikkel tudták, hogy ez csak ennyi, mint egyetlen nő, akit megcsalt egy másikkal vagy akinek szerelmet hazudott, hogy megdughassa. Nem látok a múltjába, nem is akarok, de az ember jellemét sokkal inkább az határozza meg, hogy hogyan bánt az emberekkel és nem az, hogy hány emberrel. Slutshamelni csak a gyökér szüzek szoktak, akik azt hiszik, hogy ér bármit, hogy tartogatják magukat. Én nem ítélek ez alapján, nekem is szarul esne, ha az a 10-15 ember, akivel voltam és akivel korrekt voltam, megpecsételne engem emberik. emberileg
2021. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!