Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haverodnak, tesódnak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverodnak, tesódnak vagy közeli ismerösnek adnál kölcsön alsónadrágot ha kérne töled?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tesonak igen :p ....de a havernak asszem odaadnam orokbe vagy vennek neki egyet ha mar ra van szorulva hogy nkerjen :P
2010. szept. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én igaz lány vagyok, de a barátom alsónacijába szoktam aludni náluk. Kimossa és kész, ugyanolyan mint volt:D:D

De pl. tangámat nem adnám oda senkinek. Egyszer volt, hogy tesóm véletlen az enyémet vette fel, inkább nekiadtam..:)

2010. szept. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem adnék. A barátnőmnek viszont adnék, ha szeretne(meg ha lenne...).
2010. szept. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mi ha kimosunk valamit az utánna mindíg tiszta,szóval én igen.de az új barátnőjét sem mossa ki az ember magasnyomású mosóval mikor összejön vele.még akkor sem ha tudja hogy előtte már volt pár barátja.
2010. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, de elgondolkodnék hogy neki miért nem telik rá.
2010. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

(mérmint ha lenne barátnőm)


13:30

2010. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
itt nem csak arrol van szó hogy telik rá vagy nem. lehet nem azéert kér egy gatyát vagy bugyit mert nincs pénze. ha házibuliban vagy egy barátodnál és letolod a gatyád mert egy csaj leakar pippantani aztán telecsandázza a gatyádat, te mit szolnál ha nem adna a haverod mert nehogy máán kifingjad vagy összeszarozd az ő gatyáját.
2010. szept. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem a pénzröl van szó hanem ha véletlen szügsége lene rá !!!
2010. szept. 5. 20:56
 9/11 anonim válasza:

közeli barátnak igen, tesómnak nem mivel fiúxD


15/l

2010. szept. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 crystal90 válasza:

en adnek d enem kernem vissza es ha megis visszadja nem hiszem hogy megtartanam :)

tesommal elejen kevertuk de most mar mindegyikunk ismeri a sajatjat ;p

2010. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!