Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak nektek mi az a fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak nektek mi az a fizikai tulajdonsag ami nem tetszik?

Figyelt kérdés
Ferfiak nektem mi az a fizikai tulajdonsag (sajat magatokon) ami nem tetszik? Nektek is van olyan, hogy a tukorbe nezve, van amikor ugy erzitek, hogy jol neztek ki, a masik napon pedig nem.
2021. nov. 27. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
3 éve edzek mert nem tetszik a nagy hasam. Mindenem szépen fejlődik az viszont 0 változás. És emiatt már a saját párom előtt is vannak komplexusaim.
2021. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dzsoki ***** válasza:
Nagyobb a hasam,mint kellene!
2021. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok helyes. Ez van, sajnos a fejformám és a vonásaim nem helyesek.

Minimálisan zavar a kis hasam is, de edzek egy ideje és a gyakorlatban nincs emiatt hátrányom.

2021. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lábaim túl vékonyak, amúgy jól nézek ki,arcra felsőtestre is, de a lábam az nem tetszik,hiába edzek rá, nem változik, sok csajnak amúgy pont az ilyen láb jön be, mindig meglepődtem rajta, amikor mondták,h nekik ez jön be, még mindig nem akarom elhinni.
2021. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!