Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párod hajós "kacatokkal"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párod hajós "kacatokkal" teszi tele a lakást,zavar téged és szólsz érte, vagy hagyod?

Figyelt kérdés
Külföldön veszi, vagy netről rendeli és teljesen rá van kattanva több éve.

2021. nov. 28. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Tegyél neki egy szívességet, és hagyd el!
2021. nov. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy kerülök-e valami hátrányba miatta. Szóval, ha az alábbi dolgok állnak fenn:

- Az én dolgaimnak nem marad semmi hely, pedig kéne.

- Ha emiatt nem marad pénz és idő a közös dolgainkra.

- Ha minden porosodik, ő pedig nem hajlandó takarítani őket, ezért rám maradna.


Egyéb esetben nem szólnék, nekem is megvannak a magam kattanásai.

2021. nov. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
hat van egy hatar azert. egy-ket cucc belefer, de ha konkretan minden polcon ezek a dolgok vannak, az mar zavarna valoszinuleg. nincs neki valaki kulon resze, ahova ezeket tehetne, dolgozo sarok v ilyesmi?
2021. nov. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Hagyom. Legfeljebb kap egy külön szobát nekik. A növény mániám is így lett megoldva.
2021. nov. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
4: mondjuk egy masfel szobas alberletben viszonylag nehezen kivitelezheto a ‘kap egy kulon szobat’ dolog..
2021. nov. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Úgy igyekezném ezt megoldani, hogy lenne egy hajósvitrin. :))) Nem vagyok nahhhaaagy "barkácsmanó", de még abban is benne lennék, hogy magam készítsek egy ilyen tematikus vitrinszekrényt. De akkor a hajós cuccoknak ott lenne a helye és csak ott. :))) Mégsem "asztrolábiumban" akarok paprikás krumplit főzni... 😆😆😆😆


Énnekem is megvan a magam szenvedélye - ha CSAK rajtam múlna... Nos maradjunk abban, hogy nem kifejezetten lenne konvencionális a lakás kinézete. 😆😆😆😆 Viszont! Kompromisszumot kell kötni, hogy a két világ megférjen egymás mellett.

2021. nov. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, nekem mi az érdeklődési köröm. Mi vadászunk, így mindkettőnk trófeái kikerülnek (sajnos nem is fér ki mind), de ha nekem nem tetszene, akkor valahogy kompromisszumot kötnénk.
2021. nov. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan zavar téged, különben nem írnád ki a kérdést.
2021. nov. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Lenne egy limit, az biztos. Max felgyújtom a kecót, ha nem születik konszenzus. 😂
2021. nov. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hagyom.
2021. nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!