Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire nézitek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire nézitek meg a férfiak fogát? Egészséges fogaknál mi az a kor, amikor az első fog kihúzása elfogadható? (nyilván nem bölcsességfog)

Figyelt kérdés
2021. nov. 28. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon, a fog nagyon fontos hogy ápolt és rendezett legyen
2021. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Mi ez a hülyeség?

Manapság már a fogpótlás nem ismer határokat. Nekem van egy közeli barátom, akinek 16 évesen már nem volt saját foga. Most implantátum van neki, olyan csavaros. Határtalanul nem érdekel hány foga van, merre ferdülnek, mekkora közök vannak köztük. A lényeg, hogy ne bűzölögjön a szája az ápolatlanságtól.

2021. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

A fog kihúzása előfordulhat bármikor. Nem csak az elhanyagolt fogaknál, hiszen pl. letörhet stb.

A kérdés az, hogy ott marad egy hiányos fogsor, vagy a tulajdonosa pótoltatja?

2021. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
275 ezer egy fog implantatum 😅 nekem egy fogamat huztak ki ami nem bolcsessegfog 30 evesen, szerencsere akkor latszik csak ha nagyon vigyorgok
2021. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De szerintetek van olyan, akinek 55 évesen húzzák ki az első fogát?
2021. nov. 28. 16:49
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Mindegy mikor húzzák ki neki a fogát, annak rengeteg oka lehet, nem csak az hogy igénytelen és szétrohad. Lényeg hogy normálisan pótolva legyen, ne hiányos fogsora legyen, ne legyen büdös a szája.

N

2021. nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon számít. Ha kicsit csálé vagy ilyesmi, hát annyi baj legyen, de egészségesek legyenek. Dentálhigiénikus vagyok, elég sok fiatalnak, akár 18 alatt is kell húzni. És az a szomorú, hogy totál ok nélkül, meg lehetne előzni. Csak hagyják kirohadni, pedig egy egyszerű töméssel meg lehetne oldani, ha időben kezelik. Ez egyszerűen igénytelenség.
2021. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%

Engem inkább az zaar, ha sárga, szürke, szóval, ha nem fehér. Ha kicsit ferde itt ott, az nemzavar. Attól még az összhatás lehet jó.

Én nő vagyok és igényes, de rettegek a fogorvostól, megtudom érteni. Nekem húzták fogam húsz évesen is mert baromi nehezen cserélődtek és ebből adódott gond később is. Nem igénytelenség, alkati doog.

2021. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyjából legyen rendben, tehát ne tövig rohadtak legyenek.


A hollywoodi mosoly nem elvárás, fél éve próbálom rendbe rakatni a fogaimat, eddig 300ezerbe fáj, még hátravan két bölcsességfog húzás és egy tömés úgy 60ezerért. Meg egy fogszabályozás 1 millióért. Ha szerencsém van és megáll annyiban. Ugye a töméscserék és társai is eredetileg 250ezerbe fájtak volna...


Mielőtt valaki belém áll, 14 éves korom óta minden évben minimum egyszer járok fogorvosnál, minden nap többször mosok fogat, amint kiderül a szuvasodás azonnal tömetem, mégis van egy húzott fogam és három gyökerkezelt. Szóval én nem tudom elvárni a tökéletes fogakat, mert kb luxus.

2021. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!