Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog hogy levelezel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog hogy levelezel egy nővel elég hosszú ideig, hirtelen eltűnik, majd előkerülve egy idő után megtudod hogy amúgy egy féregnek tart téged?

Figyelt kérdés

Fura, mert amúgy amikor még beszéltünk rendes lánynak tűnt és nem éppen azt éreztem hogy egy darab szarnak tart engem.


F/30


2021. nov. 30. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Megtudta, hogy naplónak használod a gyakorit. Durci.
2021. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Néha még a legokosabb emberek is mellényúlnak.

Örülj neki, hogy nem később derült ki... :,D

2021. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem fel se tűnt amikor beszélgettünk hogy egy darab szarnak képzel...


Érdekes.

2021. nov. 30. 17:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy az csak delíriumos látomás volt az egyik közös éjszakáddal Johnny Walker, Captain Morgan és a "Muslincák választása kannásbor" közben?
2021. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi volt az a hosszú idő? 10 perc?
2021. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Okos nő, hamar rájött:)
2021. nov. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
balazs, nalad semmi se ‘normalis’.
2021. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem derul ki, mikent volt ez a filmszakadas. Igy nehez latni. Mert lehet, hogy roviditesz, es lenyegtelennek tartott reszletben van a valasz.
2021. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!