Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókot akart azért kínált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókot akart azért kínált rágóval?

Figyelt kérdés
Az egyik pasi ismerősöm béna ajándékozásban. Sűrűn beszélgetünk, mondtam neki ötleteket, erre felajánlotta, hogy úgyis rég nem látott már, tartsak vele. A végén vettünk hamburgert a bódéból és utána megkínált rágóval.
2021. dec. 2. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem egészen biztos, hogy pont azért kínált meg rágóval - de előfordulhat.


Sokféle jelentéstartalommal bírhat, mint minden más.

2021. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Alapvetően elég igényes, lehet csak túlgondolom. Nem tett olyat amiből arra következtethettem vna hogy akarna vmit.
2021. dec. 2. 21:15
 3/9 A kérdező kommentje:
Mikor rágóval kínált az már tényleg a vége volt, mentünk a buszhoz, de ő másik irányba.
2021. dec. 2. 21:17
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
A szájszagod miatt.
2021. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
biztos nem hamburgerezes utan, minden elozmeny nelkul akart volna smarolni veled..
2021. dec. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ezt túlkombináltad.
2021. dec. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki rágózik, akkor simán csak illik megkínálni a környezetében lévőket is.
2021. dec. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A múltkor engem is megkínált egy kollégám. Nem hinném hogy meg akart csókolni. Túlgondolod
2021. dec. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A hambit mikor összeállítják, tesznek bele félkarikára vágott hagymát is. Ami nagyon finom amúgy, csak ugye hagymaszaga lesz az ember szájának. Lehet, hogy ő minden hambizás után vesz be rágót, és illemből téged is megkínált.
2021. dec. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!