Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány férfi kérdezi meg otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány férfi kérdezi meg otthon hogy elmosogassak vagy hogy berakjam az edényeket a gépbe?

Figyelt kérdés
2021. dec. 3. 10:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Enyém se kérdezi soha(habár nem férj), hanem csinalja. Mint akkor is mikor egyedul volt elottem.
2021. dec. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%
10-es.ha nincs párod, akkor megenne a piszok? 🤮
2021. dec. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%

12#

Ezt mégis honnan veszed? Azért mert a párom is takarít az nem azt jelenti , hogy én nem.

2021. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%

Az elettarsam takarit meg pakolja be a nosogatogepet es viszi le a szemetet mindig magatol kulon keres nelkul. ❤️


Ha mevkerem meg barmi mas hazimunkara,megcsinalja zokszo nelkul.


Mindig is elbol lepattintottam az olyan ferfiakat,akik a hazimunkat a nore haritjak.


Mindketten sokat dolgozunk es onalloan is megelnenk.

2021. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
42%
Férjem is szó nélkül mosogat, takarít, port töröl, főz....Talán csak a vasalás és a mosás/teregetés közelébe nem engedem. Pedig utóbbira is szorgalmasan szokott jelentkezni, csak hát nagyon nem megy neki, a drágának 😍
2021. dec. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
42%
A férjem soha nem kérdezi, hanem magától megcsinálja. Ahogy én is. Hiszen mindketten ott élünk, mindketten használjuk az edényeket, ki más mosogatná el? Ezt amúgy tökre nem értem, mit kell annyit lovagolni a házimunkán. Meg kell csinálni, és kész. Ez hozzá tartozik a felnőtt léthet, akár férfi valaki, akár nő. Sőt egy bizonyos kor felett a gyerekléthez is. Nálunk ovis kortól elvárás volt a rendrakás, aztán fokozatosan vontak be minket minden házimunkába, az öcsémet és engem is. Az öcsém egyedül él, flottul vezeti a háztartást, minden nap vasalt ingben jár, patent rend van nála. Apám is ugyanúgy megcsinált minden házimunkát, mint anyám. Fel se merült soha az ellenkezője. A nagyapáim is szépen takarítottak, mosogattak és ők a harminas években születtek, falun éltek. A barátaink is mind képesek és hajlandóak elvégezni a házimunka rájuk eső részét. Én nem értem, mi ez a hülyeség.
2021. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
57%
Férjem se kérdezi, hanem megcsinálja. Még a kapcsolat legelején felosztottuk a dolgokat. Azóta ha kérdez, akkor olyasmit h helyettem csinálna meg valamit, kedvességből. Pl. bepakolja-e a mosást, kitakarítsa-e a fürdőt, mert azt egyébként én szoktam.
2021. dec. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
57%
Soha nem "segít" a ferjem. Hanem "KIVESZI A RÉSZÉT" a házimumkabol
2021. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!