Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha két lúzer talál egymásra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két lúzer talál egymásra, és abból a kapcsolatból születik gyerek, akkor ő mit tehet, hogy többre vigye az életben, mint a szülei?

Figyelt kérdés
Önbizalomhiányos, buta szülők gyerekeiről szól a kérdés.
2021. dec. 4. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Van rá esély, hogy összejön neki az élet, de már fiatalon rá kell találni az útjára.
2021. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Sokat nem tud, szerintem ez elég egyértelmű. Egyrészt örökölni fogja a "jó" géneket, másrészt el tudjuk képzelni, hogy ezek az emberek milyen nevelést és környezetet (pl. lakhely, óvoda, iskola stb.) tudnak biztosítani számára.

Én is így szívtam meg, kiegészítve azzal, hogy még kinézet terén is a lehető legrosszabbakat örököltem mindkét oldalról.

2021. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha a szülők tudják a hibáikat, még változhatnak, és vigyázhatnak, hogy ne ezt mutassák a gyereknek.
2021. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A gének nem feltétlenül játszanak negatív szerepet. Egyrészt egy lúzer is lehet normálisan kinéző. Másrészt, a gének keveredése is rejtély, előnytelen embernek is lehet szép gyereke. Vagy olyan is van, hogy az egyik gyerek szép, a másik nem.


Beckhaméknél ez van.


David szép ember, de a testvére (aki ráadásul lány) nem az:


[link]

2021. dec. 4. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Felismeri a helyzetét és elkezd sokat tanulni. Az emberek nem buták és rosszak, a környezetük teszi azzá őket.


2 aktív nyelvtudás nem nehéz összehozni, ennyivel már nem fog éhen halni.. munkája nem lesz leányálom, de vegetálni sem fog. Ha meló mellett csinál egy szakmát, amire van piacképes kereslet is, akkor összerakhat egy szép életet magának.


Öntudatra ébredés + 5 éven belül kivitelezhető, ha odateszi magát.

2021. dec. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Választás kérdése.


A környezetemben volt egy házaspár, akik sokak szerint csak azért találtak egymásra, mert senki másnak nem kellettek. Lehet benne valami. Az még egy dolog, nem szép emberek, na de a jellemük... Az egyszerűen elviselhetetlen. Az egyikükről hallomásból tudok, a másiknak sajnos az én életemet is sikerült megkeserítenie egy ideig.


Nekik született három fiuk:

1. Jó munka, albérlet, amióta elköltözött, jobban is ad magára. Sok kapcsolata volt már, de rövidtávúak, illetve alkalmi szex is befigyel nála.

2. 9 éve van BSc-n, még nem abszolvált, közben dolgozik diákként, az anyjával él, nem tart rendet maga körül, mindig másokat hibáztat a sikertelenségéért, ordibál

3. Jó munka, a feleségével lakik, igaz anyósáéknál, építik az új házukat, szorgalmas


Három különböző ember, azonos szülőktől, és azonos neműek, szóval most azt sem lehet ráfogni, hogy "mErT a LáNyOkNaK kÖnNyEbB". Ők mindannyian srácok.

2021. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!