Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy szakìtas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy szakìtas után ne maracangoljam tovább magamat?

Figyelt kérdés

1 hét telt el a szakìtás òta, nem keresett és én se őt.Tudom hogy az idő segìt majd de addig is nem szeretném kikészìteni magamat. Még sajnos várom a lelkem mélyén, hogy hátha beszél velem.. pedig már 100x elmagyaraztam az agyamnak hogy álljon már le. Az van hogy marcangolom magamat, miért nem voltam neki jò és miért nem érdemeltem meg egy normális szakìtást. Nem keresem, munkába menekültem, elfoglalom magamat de jön az év vége és ez engem most nagyon megvisel és lelkileg is padlòra vágott. Utálom magamat mert szeretem és nem érdemli meg. Huhh se az alvás se az étkezés nem megy..

24/N


2021. dec. 6. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok idő telt el. Hónapokba fog telni.

Elemezd az összes lényeges részletet. Aztán "dobd ki".

Szépen menj végig rajta.

Semmi tárgyi emlék. Takaríts.

Tedd a szép emlékek gyűjteményébe.

Lesz még jó pár, míg megtalálod az igazit.


Gyászmunkának nevezik. Van benne valami. A temetés utáni tor lényege:

az elhunyt szerettei róla beszélnek, a szép emlékekről, a cselekedeteiről, hogy milyen volt a személyisége, hogy milyen tulajdonságai voltak, rosszak és jók is. Segíti a veszteség feldolgozását.

2021. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt
2021. dec. 6. 18:51
 3/3 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Nekem pl sokat segített a közös képek rituális kitörlése. Illetve az előhívott közös képek elégetése. Illetve érdemes most nem csak a munkába, hobbikba is invesztálni.
2021. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!